Страница 1 от 4 123 ... ПоследенПоследен
Показване на 1 до 15 от 58
  1. #1

    Подразбиране сватбения ни портрет

    определено имам нужда от подкрепа и яко сръчкване. От миналия август шия това



    и съм стигнала до това






    Ушила съм около една трета. Гобленът е 23 на 32 квадратчета, 1:1, с много единични бодове (ама все пак не са прекалено - около 70 цвята са)
    Срамота, нали (в никакъв случай не е nice, а!)
    А мъжът ми настоява да не се занимавам с глупости (т.е., с мъничета) и да не шия по две-три работи наведнъж, а да си седна на д...то и до Коледа да съм го ушиела. Малко не ми е ясно как ще стане това
    Редактирано от vesi700 : 15.08.2011 в 18:48.

  2. #2

    Подразбиране

    Много добре ти се получава. Да ти кажа честно това е най-добрият вариант на гоблен по снимка ,който съм виждала! Другите така се разминават..че...
    Ший просто...
    А пък на мен да ви кажа фонът ми е най-приятен..седиш си пред телевизора ,бодеш си и нищо не броиш!

  3. #3

    Подразбиране

    Лети, как да не броиш,пиле-имам 19 варианта на синьото, свят ми се завива просто
    Не знам дали и при ХАЕД-ите е така, ама като ушия тоз, ще пробвам един - дотогава би трябвало да съм си калила нервите....

    Vili_SS , не съм го правила аз-платих да ми направят схемата и не съжалявам за нито един даден лев, много хубаво ми се вижда.Само да имах достатъчно инат да седна да го довърша ...Макар днес наистина да седнах - и си пролича!!!

  4. #4

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от vesi700 Виж мнение


    А мъжът ми настоява да не се занимавам с глупости (т.е., с мъничета) и да не шия по две-три работи наведнъж, а да си седна на д...то и до Коледа да съм го ушиела. Малко не ми е ясно как ще стане това
    Ами помисли си, че има гоблени с над 100 цвята...а твойте само 70!
    Не се помайвай , а давай следващ етап!
    http://www.youtube.com/watch?v=UFNV7tcI2ho
    "Рандеву" в Кичука, 13.00 часа


  5. #5

    Подразбиране

    Тези, които са ти направили схемата са били майстори!
    Прекрасен гоблен шиеш!
    И невероятен спомен ще си имате за цял живот!

    П.С. А за твоя утеха - шила съм гоблена на Лаура Стич с 250 цвята.

  6. #6

    Подразбиране

    не съм сигурна дали имам право, но след като коментираме некоректни фирми, защо пък да нямам право да кажа кой измайстори тази схема -
    http://gob-le-ni.hit.bg/
    Пращането на снимката, уточняването на размери, цветове, изработката и получаването на схемата беше в рамките на една седмица.
    честно казано, подходих с голям скептицизъм-бях виждала доста оплескани схеми по снимки.Но тук и дума не може да става за това-щом лицата са такива, представям си нататък какво ще е.Съжалявам само, че не ги помолих да ми вмъкнат лъскава нишка, защото в оригинал роклята ми направо блестеше. а сама не смея да вмъквам нововъведения...

  7. #7

    Подразбиране

    Аз каквото и да кажа ще трябва да повторя момичетата преди мен! Гоблена се получава страхотен и с удоволствие ще следя етапите му и ще се радвам да го видя готов.
    Успех!

  8. #8

    Подразбиране

    Благодаря, момичета, за окуражаването и сритването на...вие си знаете какво...
    тези дни ту шия по цяла вечер, ту по цял ден не го докосвам-на село е време за лютеници, сосове и т.н., а свекърва ми не е от тези, дето ще оставят продукцията да изгние по корените Вечер лягам изтощена

    Напредвам обаче малко по малко и съм решила на 15-ти да покажа докъде съм стигнала, като съм си поставила за цел да изравня фона и да започна поне костюма на младоженеца.Да видим дали ще успея да се справя с това

    Благодаря още веднъж за куража, който ми давате-виждаше ми се много далечно изпълнение, сега започвам да добивам смелост и увереност, че ще го свърша -ако не до тази Коледа, поне до годишнината от сватбата-07.03 (е, може и 2013, де )

  9. #9

    Подразбиране

    Ааа,никаква 2013г.Този страхотен гоблен-който е идентичен със снимката-а не като някои се чудиш какво се вижда,трябва по-скоро да види бял свят

  10. #10

    Подразбиране

    ето дотук опрях за две седмици, в които се наложи да съвместявам и други функции - не че се оплаквам, радвам се, че помагам на човек в беда.
    Но все пак - не е малко



    или поне така ми се иска да бъде. Ако спра да шия за Тана, ще понапредна повече, но сърце не ми дава да спра

  11. #11

    Подразбиране

    още малко ушито след изборните емоции
    има още малко завъртяно от фона по стана , де
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  12. #12

    Подразбиране

    Е, удари едно рамо и на мъж ти, де.
    http://www.youtube.com/watch?v=UFNV7tcI2ho
    "Рандеву" в Кичука, 13.00 часа


  13. #13

    Подразбиране

    Право в десятката!!! Не съм мислила от тая страна на въпроса, да се постарая значи до неделя да му ударя и другото рамо

  14. #14

    Подразбиране

    мъничък напредък...
    снимката не е много добра- от телефона е, ама пак се вижда, че съм понапреднала...
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  15. #15

    Подразбиране

    Реклама:
    Много,много красиво се получава гоблена,заслужава си целия труд,който влагашУспех

Страница 1 от 4 123 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •