Показване на 1 до 6 от 6
  1. #1

    Подразбиране Шев и кройка молба

    Момичета мн искам да ушия такава пола на дъщеря ми.Мн ви моля ако някой има или знае от къде да взема кройка нека ми я прати или да даде линк да си я сваля.Мн благодаря на всички отзовали се.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  2. #2

    Подразбиране

    Не съм ходила отдавна в магазин "Дамар",но преди продаваха там готови кройки.Може да има нещо такова.

  3. #3

    Подразбиране

    Благодаря ти ама не съм го чувала къде се намира.
    e-mail: ivelina.geljzkova@abv.bg
    не отговарям на лс без снимка или линк на исканото

  4. #4

    Подразбиране

    Това е магазин за платове на Червения площад.Ако не се лъжа от Орбита като тръгнеш към Спортна зала.Има едно като градинка.Но не съм ходила отдавна в тази посока и може да има промени

  5. #5

    Подразбиране

    Ivelina70, тази рокличка според мен е на три пласта. Скрояват се полукръгове - горе с ширина колкото талията, всички с различна дължина. Опитай на бял лист хартия, Сгъваш го на две - получава се правоъгълник - отрязваш излишното за да стане квадрат. Сгъваш на триъгълник, от върха на острия ъгъл нанасяш навътре като с пергел на еднакво разстояние така че да очертаеш полукръг с дължина 1/4 талията- изрягваш по полукръга. Под него правиш еднакви страните на триъгълника(това са страничните линий на полата) В долната част на фигура(там е подгъва на полата) оформи леки овали нагоре към талията. Като разгъваш листа ще прецениш как да го направиш. По добра съм в шиенето отколкото в компютрите. Надявам се че разбра. Ако не си ще се опитам да ти изпратя схема.

  6. #6

    Подразбиране

    Реклама:
    Цитат Първоначално написано от tian_64 Виж мнение
    Ivelina70, тази рокличка според мен е на три пласта. Скрояват се полукръгове - горе с ширина колкото талията, всички с различна дължина. Опитай на бял лист хартия, Сгъваш го на две - получава се правоъгълник - отрязваш излишното за да стане квадрат. Сгъваш на триъгълник, от върха на острия ъгъл нанасяш навътре като с пергел на еднакво разстояние така че да очертаеш полукръг с дължина 1/4 талията- изрягваш по полукръга. Под него правиш еднакви страните на триъгълника(това са страничните линий на полата) В долната част на фигура(там е подгъва на полата) оформи леки овали нагоре към талията. Като разгъваш листа ще прецениш как да го направиш. По добра съм в шиенето отколкото в компютрите. Надявам се че разбра. Ако не си ще се опитам да ти изпратя схема.
    Мн ти благодаря.Били ми изпратила схемата.Отново благодаря.
    e-mail: ivelina.geljzkova@abv.bg
    не отговарям на лс без снимка или линк на исканото

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •