Показване на 1 до 4 от 4
  1. #1

    Подразбиране молба към всички от пловдив

    здравейте приятели,имам огромна молба-спешно ми се налага да си направя туморен маркер scc ,но в онкологията от доста време нямат нужния реактив,доста рових и из интернет но удрям на камък-молбата ми е следната ако някой живее или работи до някоя лаборатория нека попита дали правят това изследване и да ми пише тук или на лс-ще ви бъда безкрайно благодарна,
    brambarova@abv.bg истинската сила е-да се усмихваш когато очите ти са пълни със сълзи

  2. #2

    Подразбиране

    Така, като абревиатура, не се сещам кой е този маркер. Не знам дали ще помогна, но в клиничната лаборатория на ВМИ Пловдив никога не са имали проблем с реактивите.

  3. #3

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Nelly_L Виж мнение
    Така, като абревиатура, не се сещам кой е този маркер. Не знам дали ще помогна, но в клиничната лаборатория на ВМИ Пловдив никога не са имали проблем с реактивите.
    става въпрос за -злокачествен карцином на маточната шийка,и за съжаление в ВМИ от нова година нямат реактив за този маркер явно държавата ни е изоставила напълно,звънях на доста лаборатории но и там няма,а ми е непосилно да тръгна из пловдив и да търся-макар че в понеделник май така ще направя
    brambarova@abv.bg истинската сила е-да се усмихваш когато очите ти са пълни със сълзи

  4. #4

    Подразбиране

    Реклама:
    Свържи се с Теодора Захариева.Ще потърся телефона и и ще ти го пусна на лични.

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •