Показване на 1 до 7 от 7
  1. #1

    Подразбиране Проблем с Picasa!

    Може ли някой да ми помогне !От доста време в пикаса не мога да качвам файлове, не ми ги приема!Излиза прозорец -изберете файл от компютъра ,но след това -нищо !Къде може да е проблема?Доста се рових из опциите им ,даже не открих към кого да се обърна за помощ от поддържащите го !Благодаря на всеки който ми помогне със съвет !

  2. #2

    Подразбиране

    Имам инсталирана Pikasa 3 - моята работи
    1.От файл - горе в ляво
    2.Добавяне на файл от падащото меню
    3.Избира се файла, маркираш, щрак
    4.Снимка - от лентата горе
    5. От падащото меню - Редактиране и преглед
    6. От менюто в ляво избираш опция какво ще я правиш- текст, рязане, червени очи...
    7. Пак файл от лентата горе ляво
    8.Избираш какво ще я правиш - най-често - Запазване като...
    9. Имам навик да трия всичко - Премахване от Пикаса
    Ако ще правиш колаж:
    1,2,3 - са сащите действия, като добавяне на файл в Пикаса са повтаря колкото снимки искаш да станат колаж
    над самите снимки - бутон - Създаване на колаж
    - ползваш менюто в ляво
    Сигурно всичко това ти е известно, извинявай, но при мен си работи програмата.
    http://www.youtube.com/watch?v=UFNV7tcI2ho
    "Рандеву" в Кичука, 13.00 часа


  3. #3

    Подразбиране

    maleks
    - ти съвсем ме ошашави Нямам идея на коя пикаса съм ,просто съм се регистрирала и от там нататък качих няколко снимки .А за това което пишеш ,нямам си никаква идея ,не съм специалист по компютрите , аз си знам само да щракам!Уча се сама в движение и чрез вас/тези които разбират/Слагам ти моя адрес в пикаса , ако можеш нещо да ми помогнеш ,ще съм ти благодарна

    https://picasaweb.google.com/pepapepen

  4. #4

    Подразбиране

    Хахаха, това ти са пикаса албумите.
    И тъй като аз правя всичко на обратно,незнам дали ще съм ти от полза.
    1.Влизаш в джимеил пощата си.
    2 Горе почти в дясно - Снимки
    3.Зареждат ти се твоите албуми, избираш си албум, в който ще качваш
    4 Някъде в албума трябва да има -Добавянена снимки - щрак -добавяне на снимки от вашия компютър-оттам ти е ясно.
    5 Винаги след качване удари бутона Ок - долу в дясно.
    Аз си качвам снимките през пикаса 3
    След като си качила снимка в Пикаса 3 и без значение след това дали си я редактирала по някакъв начин
    1.Най .долу има една лента
    2.Цъкам на зелената стрелка – Качи в Пикаса Уеб Албуми
    3 През падащ прозорец въвеждам потребителско име и парола
    4.Избирам албум , в който ще се качва
    и качвам
    така както си ми дала линка към албумите си - аз лично не виждам тоя бутон качи снимки.
    което ще рече, че нямам право да качвам, щото 1. - нямам достъп до албума.2. твоите настройни не позволявяват да потребители да качват .3. ти сигурна ли си, че си в профила си...
    Ох, ако има някой по-читаво да и помогне - да не се крие
    Редактирано от maleks : 04.08.2011 в 22:03.
    http://www.youtube.com/watch?v=UFNV7tcI2ho
    "Рандеву" в Кичука, 13.00 часа


  5. #5

    Подразбиране

    maleks- това което ми пишеш във 2 си пост го правя ,но все пак ти благодаря за това че ми се отзова на молбата!
    Сега да ти дам отчет къде ми беше проблема .Нямах заредена програмата пикаса 3.Горе-долу и аз бях стигнала до този извод ,но компютърният специалист в къщи/мъжо/ не ми разрешава да пипам без него !Сега вече след неговата намеса всичко си дойде на мястото.Доволна съм и започвам да качвам снимки !Отново ти благодаря и лек ден!

  6. #6

    Question

    Ще ползвам темата, надявам се Пепен да не се сърди.........

    Та, проблема ми с пикасата е следния - имах албуми - малко, но от един момент, като пробвам да влезна или отворя друк линк към пикаса ми излиза, че акаунта ми е блокиран. Албумите ми се виждат през Гугъл+, но нищо повече. За други линкове - нищо - "акауна Ви е блокиран" Инсталирах пикаса 3, но пак нищо и я деинсталирах. Изчистих си бисквитките и какво ли още не - няма и няма отваряне на пикаса албуми - дори и общодостъпни.

    Някой има ли идея, не мога да си изчистя профила, защото ще ми отиде и gmail - адреса................

  7. #7

    Подразбиране

    Реклама:
    Диди проблема може да е точно в този gmail !?Подобен проблем се получи при една позната!След като го е направила е била блокирана и в девичника /тя е рускиня/ и в пикаса .

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •