Показване на 1 до 15 от 34

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от leti_at Виж мнение
    Нали Тийнчето преди време прави базар за Орхан Мурад и се събраха към 2000 лв, а операцията му в крайна сметка се отложи и тя беше внесла парите, за да се изчака др. кауза...ето кауза...внесете ги тук!

    http://goblenite.org/showthread.php?...%E0%ED&page=33

    Сега видях,че парите са преведени на фондация и много се разочаровах...
    Момичета, фондациите легално си печелят пари от даренията..Доколкото знам 17 % от даренията си ги дръпват официално...а неофициално...в крайна сметка за какво са отишли тези пари някой знае ли?
    Имаше един период в който една съфорумка събираше средства за своя племенница. Тогава се свързахме с Пънар - ето ти новата кауза - изпратете ги. Ако не се лъжа приведоха около 70-80 лева. С останалото какво се случи остана в затъмнение....

  2. #2

    Подразбиране

    Палучих страхотен ръстомер от kaliakra2002 и едно коте в обувка от canko, за 35 и 30 лв съответно ги оценихме.
    Благодаря ви много, почти ме разплакахте-изпращахте ги едновременно и това повдигна духа ми

  3. #3

    Подразбиране

    Котето в обувка вече е продадено на bole, изработено е от canko.,
    Има :
    4 Богородички (skorpion) ,
    5 картички с мъниста (maleks),
    едно музикантче (pepina_p) ,
    едни танцьори и една дама в графика, ,
    ръстомер от kaliakra2002,
    както и бродерия с ленти-страхотни цветя (elena699).


    от 491 преглеждания на темата 6 са откликнали на молбата ми за помощ - skorpion, maleks, pepina_p, kaliakra2002, elena699, canko.

    Искрени благодарности за щедростта, много красив предстоящ голям празник ви пожелавам !!!
    Редактирано от vesi700 : 12.08.2011 в 13:26.

  4. #4

    Подразбиране

    появиха се още 3 бр. прекрасни картички, изработени от mimik

    2 от Богородичките (по 15 лв всяка), танцьорите и дамата в графика (по 20 лв. всяко) също са продадени
    Редактирано от vesi700 : 12.08.2011 в 15:43.

  5. #5

    Подразбиране

    Днес се прибрах в Панагюрище и видях за Благотворителния базар. Нямам време да шия тепърва, но имам една графика, която си има и рамка но няма стъкло, ще се постарая да сложа стъкло и моля за адрес, за да я изпратя. Мисля все още имам време, във фейсбук прочетох, че удължават срока до 31 август.

  6. #6

    Подразбиране

    Ради, няма базар-снимаме графиката ти, обявяваме я за продан с дадена цена,някой я харесва и купува, превежда парите по сметката на Тана и после ти получаваш адреса на закупилия я и я пращаш. Това е цялата кондика.
    Ако все още имаш желание, прати снимка-това се иска. Може и да е бед стъкло-ще го упоменем и няма да искаме 50лв примерно, а 20-30.

  7. #7

    Подразбиране

    margo67 прати страхотни маков (Марго, изпрати ми имената си, моля те, за да се изпишат под творбата ти)
    zezata изпрати снимки на 4 гобленчета- 3 с цветя и 1 невероятна дама, която не знам защо ми напомня на учительница (може би е професионално изкривяване
    С radi уточняваме точно кое ще дари, защото нещо не мога да се ориентирам из дебрите на нейното творчество, надявам се да мога скоро да пиша и за нея по-подробно
    както и за нови продадени творби, разбира се

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •