Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Показване на 16 до 30 от 34

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Качват ги само организаторите-аз просто им пращам това, което ми пратите на мен. Танцьорите бяха с цена 20 лв, , малките Богородички - на 15 лв,4 броя са, има още 3 за продан.
    Има и три картички с мъниста за по 5 лв.Предложих да нашия малко ключодържатели с цена около 2,50 - 3,00 лв, но организаторите закръглиха направо на по 5 лв.За жалост, не успях днес да си купя самите ключодържатели и сега само шия с надеждата да мога да ги вмъкна някакси, когато във вторник pepina евентуално ми донесе 15 броя.
    Та за качването само снимка трябва-да обобщя накрая, че пак се раздърдорих

  2. #2

  3. #3

    Подразбиране

    Дано Новата година донесе много здраве на една млада жена!Нека бъде щастлива близо до децата си и всички приятели!Успешно лечение!

  4. #4

    Подразбиране

    Бравооооооо! Прекрасно е- честно казано не мислех, че ще стане толкова бързо!

  5. #5

    Подразбиране

    Мили момичета!
    Задържах до днешния ден-
    - да ви поздравя с празника, да ви пожелая много здраве, много късмет, много обич;
    -да изкажа още един път благодарност към всички вас, които откликнахте и помогнахте на една млада жена
    -да ви съобщя, че Тана се върна от Мексико, където беше на лечение и резултатите от новите изследвания са много добри, което означава, мили дами, че ние заедно сме спасили един човешки живот
    И да кажа, че групата във Фейсбук, създадена с цел събиране на средства, днес ще бъде закрита, тъй като целта е изпълнена.
    Поклон пред вашето благородство!
    Ако модераторите преценят, могат да изтрият темата. Нашата мисия приключи с успех...

  6. #6

    Подразбиране

    От сърце се радвам за тази млада жена! Нека бъде щастлива сред своите близки на днешния празник и всичко лошо да остане в миналото!
    Весел празник на всички празнуващи!

  7. #7

    Подразбиране

    Много се радвам за Тана!Желая и много щастие!
    http://www.youtube.com/watch?v=UFNV7tcI2ho
    "Рандеву" в Кичука, 13.00 часа


  8. #8

    Подразбиране

    С огромна скръб научих, че днес в 16.00 часа Тана е починала въпреки всички усиля да я задържим до нас на тоя свят. Тя до последно се надяваше, че ще се пребори и наричаше мексиканския си лекар "спасител".
    Моля ви да запалите утре по една свещ в нейна памет.
    Не мога да отида на погребението й-просто не мога.
    То ще е утре в 15 часа в църквата на кв. Прослав в Пловдив.
    Почивай в мир, мила моя!
    https://www.facebook.com/gavadinova

  9. #9

    Подразбиране

    Една много тъжна новина,която научавам тази сутрин!Нека почива в мир!

Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •