Страница 1 от 3 123 ПоследенПоследен
Показване на 1 до 15 от 34
  1. #1

    Подразбиране помощ - Цвете за Тана

    Поствам линк към Фейсбук, където група приятели се опитват да помогнат на една жена да се пребори с усложнения след операция на рак на гърдата.

    http://www.facebook.com/event.php?eid=263541423672995

    Не апелирам за пари-който може, ще помогне, всеки има дом и семейство, за които да мисли. Ако можете, помогнете и с пари.
    Апелирам към друго-всички сте със сръчни ръце, а за едно мъниче едва ли отделяме по повече от един ден. Моля Ви, ако имате време и желание, за нещо малко-картичка, монохромче, каквото и да е - което да изпратим на организаторите за благотворителна разпродажба.
    Смятам, че с това няма да навредим на семейния бюджет, а ще извършим и едно добро дело в навечерието на 15.08.

  2. #2

    Подразбиране

    Ето подробности за търга:

    2. Относно предложенията за дарителска продажба на творби:

    2.1. Всеки, който иска да дари някаква своя творба, да изпрати една фотография на изделието и предварително обявена от него цена.

    2.2. Съаднимистраторите ще открият специален албум, където ще се публикуват предложените творби, заедно с цената.

    2.3. Всеки който желае да закупи творбата с благотворителна цел уведомява, някой от администраторите на групата и превежда сумата по сметката на Тана.

    2.4. След като се получи превода, администраторите ще се уговорят с дарителя как да получи творбата.

    Ако решите да дарите нещо, изпратете ми снимка на лични. Аз ще се погрижа тази снимка да бъде публикувана в групата във Фейсбук, където ще се провежда продажбата-ако имате регистрация там, можете да го направите и сами. След това за творбата ще бъде продадена и чак тогава следва изпращане-на този, който я е купил.
    Молбата на организаторите е тези, които директно качват снимки в албума за продажба, да пишат и на стената-да уведомят, че има нова творба за продан.
    Редактирано от vesi700 : 09.08.2011 в 16:15.

  3. #3

    Подразбиране

    Качих снимки директно във фейсбук-профила. Дано се получат нещата и помогнем!

  4. #4

    Подразбиране

    Виждам, че темата се посещава-дано се присъединят още желаещи да помогнат и дано наистина помощта не закъснее

    Искрено благодаря на всички откликнали на молбата за помощ-има вече качени снимки на творби за продан, други се дооформят и ще бъдат качени в близките дни.
    Моля да бъда извинена, че първоначално съм се обърнала само към гобленарките във форума-от вълнение е. Има изявено желание за помощ и от другите изкуства, които goblenite.org е приютил. Поднасям извиненията си още веднъж и отправям благодарности и към тяхното желание за помощ.

  5. #5

    Подразбиране

    Нали Тийнчето преди време прави базар за Орхан Мурад и се събраха към 2000 лв, а операцията му в крайна сметка се отложи и тя беше внесла парите, за да се изчака др. кауза...ето кауза...внесете ги тук!

    http://goblenite.org/showthread.php?...%E0%ED&page=33

    Сега видях,че парите са преведени на фондация и много се разочаровах...
    Момичета, фондациите легално си печелят пари от даренията..Доколкото знам 17 % от даренията си ги дръпват официално...а неофициално...в крайна сметка за какво са отишли тези пари някой знае ли?
    Редактирано от leti_at : 10.08.2011 в 14:53.

  6. #6

    Подразбиране

    Тук парите от продажбата на творенията се изпращат директно в сметката на жената, на нейно име-изобщо не минават през никъде другаде. А колегите й продължават да търсят и дарения в пари. Когато отида в Пловдив в петък, ще преведа и аз, каквото мога да отделя.Не е много, но толкова мога в момента.
    Не я познавам лично, член е на счетоводен форум, където и аз влизам поради професионалните ми ангажименти. Мислех, че скоро не е влизала по други причини-миналия месец научих, че е поради здравословни.
    Всеки сам си преценява, не мога да насилвам никого, просто търся помощ-ако някой иска да помогне, нека помогне.
    Преди години мой познат ми сподели как съпругата му в последните месеци от живота си е минала през различни етапи - от това да го моли да й помогне да живее (остави го с две момчета на 10 и 4 г) до това да й помогне да умре по-бързо.
    Затова реших, ако мога да помогна в този случай да не се стига до това, да помогна.
    Редактирано от vesi700 : 10.08.2011 в 15:12.

  7. #7

    Подразбиране

    Дай и аз ще бъда сопричастна.
    За сега нямам время да помогна с ушит гоблен - чесно, простон е стига время
    Но, обещават приведя пари, направо на сметка на Тана (или пощенски запис) в размер 5% от всички поръчки от мен от Украйна в период до края на август.
    Кой не знае - вземам 10% на расходи по поръчка в Украйна, отказвам се от част за для Тана (мислям ще опитвам се в 5% събира, ако не, здраве да е ще заплатя сама)

    За това, кой нещо поръча с моята помощ тука http://www.goblenite.org/showthread.php?t=9221 - да дава линк в тема, а не на лични, за для знаеме колко пари.
    И в края на месец, преди да замина в Укранйа ще преведя пари на неяна сметка.

    П.С. ако модератори помислят, че това не редовен пост - изитрите го
    Редактирано от vishenka : 11.08.2011 в 16:59.

  8. #8

    Подразбиране

    Момичета, има вече две продадени гобленчета!!!!

  9. #9

    Подразбиране

    Това е много хубава новина!Но за съжаление хората нямат богат избор...
    http://www.youtube.com/watch?v=UFNV7tcI2ho
    "Рандеву" в Кичука, 13.00 часа


  10. #10

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от vesi700 Виж мнение
    Момичета, има вече две продадени гобленчета!!!!
    кажи на каква цена са продадени. Така ще се ориентираме какви цени да сложим за другите дарения. Идеята ми е да са продаваеми , но и да се съберат повече пари.Аз също искам да предложа нещо но ще трябва да моля някой да го снима , да се справи с Фейсбук и т. н. Дано се справя

  11. #11

    Подразбиране

    mimiv, моите ти качва vesi700.Можеш да и пратиш линк и тук, на ЛС.
    http://www.youtube.com/watch?v=UFNV7tcI2ho
    "Рандеву" в Кичука, 13.00 часа


  12. #12

    Подразбиране

    Качват ги само организаторите-аз просто им пращам това, което ми пратите на мен. Танцьорите бяха с цена 20 лв, , малките Богородички - на 15 лв,4 броя са, има още 3 за продан.
    Има и три картички с мъниста за по 5 лв.Предложих да нашия малко ключодържатели с цена около 2,50 - 3,00 лв, но организаторите закръглиха направо на по 5 лв.За жалост, не успях днес да си купя самите ключодържатели и сега само шия с надеждата да мога да ги вмъкна някакси, когато във вторник pepina евентуално ми донесе 15 броя.
    Та за качването само снимка трябва-да обобщя накрая, че пак се раздърдорих

  13. #13

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от leti_at Виж мнение
    Нали Тийнчето преди време прави базар за Орхан Мурад и се събраха към 2000 лв, а операцията му в крайна сметка се отложи и тя беше внесла парите, за да се изчака др. кауза...ето кауза...внесете ги тук!

    http://goblenite.org/showthread.php?...%E0%ED&page=33

    Сега видях,че парите са преведени на фондация и много се разочаровах...
    Момичета, фондациите легално си печелят пари от даренията..Доколкото знам 17 % от даренията си ги дръпват официално...а неофициално...в крайна сметка за какво са отишли тези пари някой знае ли?
    Имаше един период в който една съфорумка събираше средства за своя племенница. Тогава се свързахме с Пънар - ето ти новата кауза - изпратете ги. Ако не се лъжа приведоха около 70-80 лева. С останалото какво се случи остана в затъмнение....

  14. #14

    Подразбиране

    Палучих страхотен ръстомер от kaliakra2002 и едно коте в обувка от canko, за 35 и 30 лв съответно ги оценихме.
    Благодаря ви много, почти ме разплакахте-изпращахте ги едновременно и това повдигна духа ми

  15. #15

    Подразбиране

    Реклама:
    Котето в обувка вече е продадено на bole, изработено е от canko.,
    Има :
    4 Богородички (skorpion) ,
    5 картички с мъниста (maleks),
    едно музикантче (pepina_p) ,
    едни танцьори и една дама в графика, ,
    ръстомер от kaliakra2002,
    както и бродерия с ленти-страхотни цветя (elena699).


    от 491 преглеждания на темата 6 са откликнали на молбата ми за помощ - skorpion, maleks, pepina_p, kaliakra2002, elena699, canko.

    Искрени благодарности за щедростта, много красив предстоящ голям празник ви пожелавам !!!
    Редактирано от vesi700 : 12.08.2011 в 14:26.

Страница 1 от 3 123 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •