Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследенПоследен
Показване на 16 до 30 от 34
  1. #16

    Подразбиране

    появиха се още 3 бр. прекрасни картички, изработени от mimik

    2 от Богородичките (по 15 лв всяка), танцьорите и дамата в графика (по 20 лв. всяко) също са продадени
    Редактирано от vesi700 : 12.08.2011 в 15:43.

  2. #17

    Подразбиране

    Днес се прибрах в Панагюрище и видях за Благотворителния базар. Нямам време да шия тепърва, но имам една графика, която си има и рамка но няма стъкло, ще се постарая да сложа стъкло и моля за адрес, за да я изпратя. Мисля все още имам време, във фейсбук прочетох, че удължават срока до 31 август.

  3. #18

    Подразбиране

    Ради, няма базар-снимаме графиката ти, обявяваме я за продан с дадена цена,някой я харесва и купува, превежда парите по сметката на Тана и после ти получаваш адреса на закупилия я и я пращаш. Това е цялата кондика.
    Ако все още имаш желание, прати снимка-това се иска. Може и да е бед стъкло-ще го упоменем и няма да искаме 50лв примерно, а 20-30.

  4. #19

    Подразбиране

    margo67 прати страхотни маков (Марго, изпрати ми имената си, моля те, за да се изпишат под творбата ти)
    zezata изпрати снимки на 4 гобленчета- 3 с цветя и 1 невероятна дама, която не знам защо ми напомня на учительница (може би е професионално изкривяване
    С radi уточняваме точно кое ще дари, защото нещо не мога да се ориентирам из дебрите на нейното творчество, надявам се да мога скоро да пиша и за нея по-подробно
    както и за нови продадени творби, разбира се

  5. #20

    Подразбиране

    Бродираните с ленти цветя на elena699 при обявена цена от 35 лв са закупени за 70 лв !!!!
    Ели, пратих ти съобщение -купувачът е от София, да се уточним как да стане предаването .
    Благодаря ти много.

    А от radi имаме една невероятна графика върху червена панама - дама с цвете

  6. #21

    Подразбиране

    Събрани са вече около 10 000 лв, а като наш принос имаме и продадени 6 гобленчета и 1 картина от съпруга на lari.

    Е, остават още някакви си 70 000 лв ....

  7. #22

    Подразбиране

    Аз днеска изпратих 20 лева

  8. #23

    Подразбиране

    Благодаря!!!

    От 18-ти до 23-ти няма да ме има.Ако нещо се продаде дотогава, доставката ще трябва да изчака - ще уведомя за новостите веднага, щом се върна.
    В момента се създава фондация на името на Тана - за да могат да се привлекат и фирми - по-големи дарителки.
    Моля до 23-ти, ако някой има такива контакти, нека помисли дали може да ги използва и като се върна, да ме уведоми.
    На 25.08. от 16.00 часа в Пловдив в църквата Св. Петка ще бъде отслужен молебен за нейното здраве. Който желае, може да дойде да запали свещичка за нейно здраве.
    Редактирано от vesi700 : 17.08.2011 в 15:21.

  9. #24

    Подразбиране

    Почивката ми свърши, събраните пари по време на моето отсъствие са вече около 13 000 лв, като се очаква от счетоводен семинар, организиран с благотворителна цел, да бъдат събрани още около 1 500 лв.
    Това е засега.

  10. #25

    Подразбиране

    Давам пълен отчет за продаденото до момента :

    За малко повече от 400 лв са продадени :
    1 акварел от съпруга на lari
    1 коте в обувка от canko
    1 цветя, бродирани с ленти от elena699
    WC, ключодържател и баня, изработени от mimik
    1 дама (дето я писах бизнес, пък то било учителка ) и едни розови цветенца, изработени от zezata
    Музикантче, изработено от pepina_p
    1 графика на женска глава и 1 бр. Танцьори

    До момента са събрани около 17 000 лв. Ако някой има контакти с политици, журналисти, нека ме потърси на лични -търсим начин да се разреши употребата на ваксината на Коули в България и по този начин да помогнем не само на Тана, но и на други жени в нейното положение

  11. #26

    Подразбиране

    Плаче ми се от щастие, не мога да не го споделя - парите за Тана са събрани и тя заминава на 13.01. в Мексико, в тази клиника
    http://chipsa.com/
    Искрени благодарности на всички вас, които се включихте, както можахте, за да съберем нужните средства!
    Страхотни сте, момичета!
    Пожелавам ви една успешна година, изпълнена само с красота, късмет, щастие и здраве!
    Обичам ви!
    Редактирано от vesi700 : 02.01.2012 в 12:47.

  12. #27

  13. #28

    Подразбиране

    Дано Новата година донесе много здраве на една млада жена!Нека бъде щастлива близо до децата си и всички приятели!Успешно лечение!

  14. #29

    Подразбиране

    Бравооооооо! Прекрасно е- честно казано не мислех, че ще стане толкова бързо!

  15. #30

    Подразбиране

    Реклама:
    Мили момичета!
    Задържах до днешния ден-
    - да ви поздравя с празника, да ви пожелая много здраве, много късмет, много обич;
    -да изкажа още един път благодарност към всички вас, които откликнахте и помогнахте на една млада жена
    -да ви съобщя, че Тана се върна от Мексико, където беше на лечение и резултатите от новите изследвания са много добри, което означава, мили дами, че ние заедно сме спасили един човешки живот
    И да кажа, че групата във Фейсбук, създадена с цел събиране на средства, днес ще бъде закрита, тъй като целта е изпълнена.
    Поклон пред вашето благородство!
    Ако модераторите преценят, могат да изтрият темата. Нашата мисия приключи с успех...

Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •