Показване на 1 до 10 от 10
  1. #1

    Подразбиране Фирма "Шехерезада"

    Здравейте! Някой поръчвал ли е скоро конци от фирма "Шехерезада"? От 2 седмици звъня на всички телефони, посочени в сайта, пиша им e-mail-и, но никой не отговоря?

  2. #2

    Подразбиране

    В годишен отпуск са
    Живота е прекрасен
    i.p.stamenova@abv.bg

  3. #3

  4. #4

  5. #5

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от ypa Виж мнение
    май до 28.08
    Благодаря!

  6. #6

    Подразбиране

    Аз съм си поръчвала. Всичко дойде на следващия ден. Един номер бяха объркали.

  7. #7

    Подразбиране

    Доколкото разбрах от Весито/от Козлодуй /нямали конци Розаче,защото са изчерпани ,а доставчика им е в отпуска-нещо такова
    http://www.muralesmaravillosos.es/productos2141784.html
    rumi_rangelova1980@abv.bg
    http://www.facebook.com/album.php?id...5970&aid=25237 АЛБУМА с всичките ми неща накуп
    НА ИСКАНИЯ БЕЗ СНИМКИ НЯМА ДА ОТГОВАРЯМ!
    Не помня дълго и няма всеки път да ровя като луда ,за да видя кой какво му трябва.

  8. #8

    Подразбиране

    До края на август всички са в отпуск.

    В brodiram. com ми писаха, че след 1 септември ще могат да ми изпълнят поръчката с росачето.

    От 8888bg.com ми казаха, че с ДМЦ разполагат, но имат изчерпани от Росаче.

    Предполагам, че след август доставките ще се нормализират.

  9. #9

    Подразбиране

    Шехерезада отварят на 28.08., имайте търпение до тогава - от Розачето липсват двата бели цвята и екрю /по вина на китайците/. Който му трябва Мадейра или Венус, също да чака септември. До тогава - разходки, плаж или вадите забравени комплектовки.
    Извинявам се, за моите неизпълнени заявки, но няма как да зареждаме този месец някои артикули.

  10. #10

    Подразбиране

    Реклама:
    Цитат Първоначално написано от kati31 Виж мнение
    Шехерезада отварят на 28.08., имайте търпение до тогава - от Розачето липсват двата бели цвята и екрю /по вина на китайците/. Който му трябва Мадейра или Венус, също да чака септември. До тогава - разходки, плаж или вадите забравени комплектовки.
    Извинявам се, за моите неизпълнени заявки, но няма как да зареждаме този месец някои артикули.
    Благодаря!

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •