Показване на 1 до 8 от 8
  1. #1

    Подразбиране периартрит на рамото

    периартрит на рамото.Има ли някой с такава диагноза,за да сподели нещо по темата.На мен ми я поставиха.Проблемите с ръката са сериозни,а как само ми се шие.


  2. #2

    Подразбиране

    От три месеца имам ужасни болки в лявото рамо , обхванаха цялата ми ръка до китката ,преди два месеца лекар ми каза ,че само с инжекций ще се оправя ,но ме наплашиха ,че е много рисковано и започнах да опитвам какво ли не от лекарства и мазила до народна медицина и нищо не ми помогна , в момента ходя на физиотерапия до 2 септември , но още не усещам облекчение , ако от процедурите които правя в момента няма ефект само инжекции щели да помогнат , но се слагат само от опитен специалист ....това мога да ти споделя от личният ми опит .
    Не ми пречи много на шиенето , понеже шия с дясната ръка , но много ми пречи при шофиране .
    Ако те интересува , мога още да ти споделя , понеже това е и моя БОЛКА в момента , пиши на лични ,за да не отекчаваме останалите.
    Редактирано от rositsa : 24.08.2011 в 17:50.

  3. #3

    Подразбиране

    Ваня, на Росица от Видин / че ми е много далече/, няма да мога да помогна, но ти понеже си сравнително близко до Пловдив, мисля че ще мога поне да се опитам да помогна.
    Пиши ми на лични да ти обясня нещо............
    Май трябваше да започна с обяснението, че работя като рехабилитатор в стационарно отделение по Физиотерапия, а по образование съм Кинезитерапевт и ежедневно се занимавам с рехабилитация на страдащи с неврологични и ортопедични диагнози.
    Всъщност на Роси мога да препоръчам, след амбулаторната/ предполагам/ физиотерапия, като работещ и осигурен човек да отиде по програмите на НОЙ в санаториум. Там освен " нагревките", ще й се прави масаж, тангентор, евентуално/ според състоянието/ парафин или луга и т.н. Част от физикалните средства вече ги има само в санаториумите........
    Важно е й въздействието на минералната вода/ стига да няма някакви противопоказания в индивидуалния случай/.
    Едва на последно място препоръчвам инжекцийте, които за момента сигурно ще облакчат, но във времето/ след години/ е възможно нови проблеми да създадат. Гаранция за нищо няма.
    Ако имате въпроси към мен- на лични.
    http://www.snimka.bg/?album%3baid=326795%3bold=1
    pepinapepina@abv.bg
    Среща 11.01.15 г. неделя за 13.00 часа в " Рандеву"

  4. #4

    Подразбиране

    Като лекар и от личен опит ви препоръчвам и на двете DEEP RELIEF или FINALGON-и двете са кремове за външно приложение върху кожата.За трайно излекуване не може да се говори ,но облекчават страданието и болката.Внимавайте с Финалгона-нанасяйте много малко количество,защото много пари и изгаря кожата.
    Заболяването протича с периоди на обостряне и затихване. Много често е свързано с хронична травма или еднообразни и повтарящи се движения на крайника,най-често свързани с професията.Каквото и да опитвате,се появява след време.Избягвайте климатиците и теченията.
    Категорично НЕ приемайте нестероидни противовъзпалителни средства през устата-разбиват и увреждат стомаха.
    Освен това ,подкрепям изцяло казаното от pepina_p.Ако имате въпроси-насреща съм.

  5. #5

    Подразбиране

    аз също имам такава диагноза и даже спрях да бодирам, в момента съм на физиотерапия но още няма ефект
    ето какво намерих тук
    http://www.doctorbg.com/page.php?id=14557
    e-mail:nellymichaleva@yahoo.com
    www.3r4t.multiply.com


  6. #6

    Подразбиране

    Момичета,преди седем години получих инсулт след операция на аневризма имах проблеми с лявата ръа и левия ра ато и боли.Моята рехабилитатора ми препоръча Матсан Дойч-червена опаовkа-за мазане,не пари,отнема болата

  7. #7

    Подразбиране

    Имам силни боли в краката и ръката,затова проучих всичко подробно и се спрях на турмалинов колан заупих си и таблетки водорасли,по съвет на д-р Диди Иванова използвам това от 2 седмици и болите отшумяха.Ето и линк
    http://www.green-master.eu/index.php...nnovation.html

  8. #8

    Подразбиране

    Реклама:
    Има алтернатива, която помага при костно-ставни проблеми - статии алое фрийдъм и крем МСМ - alloe.net/publikacii/freedom.pdf, и на сайта в продукти/други прочетете още за Аctiv HA и Artic See. Изключително въздействие имат, благодарение на тях съм много по-добре и в движение.

    Иначе, става ли дума за здраве е най-добре да си се свържете със специалист. Такива ще можете да намерите в медицински център Домусчиеви. Имайте предвид, че тяхната специализирана клиника е една от малко в България, в които може да се извършва медицински аборт.
    Редактирано от karolka : 11.11.2014 в 14:30.

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •