Показване на 1 до 6 от 6
  1. #1

    Smile Здравейте и от мен!

    От 2 месеца съм се регистрирала и не можех да пиша, но от днеска вече всичко е наред ! Казвам се Гергана, студентка съм и се занимавам с музика.Свиря на пиано. От скоро се запалих по гоблените и ще се радвам да науча нещо ново от форума. Имам вече ушити 4 гоблена. Сега шия още един. Дала съм ги другите на рамки.Като ги взема ще си покажа и аз моите произведения, макар, че първите са много лесни, за да мога да свикна с гобления бод и разчитането на схемите.Шия само гоблен бод наклонен, кръстатия бод още не съм го усвоила.

  2. #2

    Подразбиране

    Здравей, Герганче!!!
    Радвам се че си в нашите редици и наред с любовта ти към пианото се разпали и страстта към гоблените. Ще подклаждам огъня със схеми на гоблени, само и само те пристрастим изцяло към нашето хоби.
    Добре дошла. Винаги когато имаш въпроси- пиши смело и питай. Винаги ще се намери кой да ти отговори и помогне с каквото може.
    http://www.snimka.bg/?album%3baid=326795%3bold=1
    pepinapepina@abv.bg
    Среща 11.01.15 г. неделя за 13.00 часа в " Рандеву"

  3. #3

    Подразбиране

    Здравей Гергана,добре дошла тук! Със сигурност няма да ти е скучно,пристрастяването ти е в кърпа вързано И кръстчетата ще ги научиш,и ще си задръстиш компа със схеми,и изобщо е голям кеф тук.Ако мога да помагам с нещо-винаги
    neli0909@abv.bg
    Отрежеш ли крилете на жената,тя ще полети на метла!

  4. #4

    Подразбиране

    Благодаря! Вече съм пристрастена! За сега и време за шиене има та лека полека напредвам...

  5. #5

    Подразбиране

    Здравейте и от мен, форума наистина ми харесва, аз лично не съм гобленоманиак, но майка ми е, в форума съм за да ощасливя майка си, като и дам да си избира от безплатните модели предлагани в сайта .
    БЛАГОДАРЯ!
    мелодии за мобилни телефони

  6. #6

    Подразбиране

    Реклама:
    Цитат Първоначално написано от sxetre Виж мнение
    Здравейте и от мен, форума наистина ми харесва, аз лично не съм гобленоманиак, но майка ми е, в форума съм за да ощасливя майка си, като и дам да си избира от безплатните модели предлагани в сайта .
    БЛАГОДАРЯ!
    Хубаво е че си във форума, но пишеш в ЧУЖДА тема................
    Трябваше да си отвориш нова тема, когато публикуваш това мнение. Тази тема е на Гергана и се е представила тя.
    Опитай пак.............
    http://www.snimka.bg/?album%3baid=326795%3bold=1
    pepinapepina@abv.bg
    Среща 11.01.15 г. неделя за 13.00 часа в " Рандеву"

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •