Показване на 1 до 15 от 373

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Светле най-накрая си избра мотив от моя робин
    Съгласна съм с това всеки да изпраща - мисля че е по-справедливо.
    Препоръка - избери една дата - 08,03 или 22,03 - нещо такова символично - дето да приключим и така "коледната ваканция" ще се очертае сама.

  2. #2

    Подразбиране

    Аз съм съгласна с всичко
    Това с размяната на ръка е много добре, но наистина не е честно за всички.
    В сега въртящия се робин имахме само една договорка за лично предаване и в последствие не се осъществи.

    Иначе аз пращам с куриер, не за по-сигурно, а за по-бързо, защото се бавя доста с шиенето. Пращах и с поща...един път и пакета пътува 5 дни Но пък при мен е пристигала пратка и за 2 дни.

    Моето мнение е, че препоръчаната поща наистина е доста сигурна.

    Ако искате нека тогава жребия да си покаже кой на кого да праща...въпрос на късмет!

    Nikoll, ти беше написала, че искаш приборите или кърпата от моя робин. Тъй като останаха само те за сега - избирай смело или ако искаш, чакай zezata да си избере и да реши "дилемата"

  3. #3

    Подразбиране

    Ох, това с жребия нещо не ми стана ясно.
    Аз винаги започвам бродерия от долен ляв ъгъл, продължавам надясно и после се връщам обратно и така до края. Всеки сигурно започва от различно място и върви в определана последователност.
    Та в тази връзка си мислех, че ще изпратя първо на този, който ще шие долния ляв ъгъл, а той на следващия по веригата надясно и така до края. По-лесно ми се вижда, иначе става малко хаотично.
    Нали ми е първи робин - простено ми е да не знам.
    За следващия робин обаче ...... само ме гледайте.

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •