Страница 4 от 25 ПърваПърва ... 2345614 ... ПоследенПоследен
Показване на 46 до 60 от 373
  1. #46

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от doris Виж мнение
    А кога всъщност е "СТАРТа"
    Чаааааааааак на 19 септември.До тогава имаш време да си шиеш пеперудките
    ------------------------------------------------------
    swetla_wp@abv.bg
    http://swetlapetrowa.snimka.bg/tapes...20586.24997050

  2. #47

    Подразбиране

    Светле най-накрая си избра мотив от моя робин
    Съгласна съм с това всеки да изпраща - мисля че е по-справедливо.
    Препоръка - избери една дата - 08,03 или 22,03 - нещо такова символично - дето да приключим и така "коледната ваканция" ще се очертае сама.

  3. #48

    Подразбиране

    Аз съм съгласна с всичко
    Това с размяната на ръка е много добре, но наистина не е честно за всички.
    В сега въртящия се робин имахме само една договорка за лично предаване и в последствие не се осъществи.

    Иначе аз пращам с куриер, не за по-сигурно, а за по-бързо, защото се бавя доста с шиенето. Пращах и с поща...един път и пакета пътува 5 дни Но пък при мен е пристигала пратка и за 2 дни.

    Моето мнение е, че препоръчаната поща наистина е доста сигурна.

    Ако искате нека тогава жребия да си покаже кой на кого да праща...въпрос на късмет!

    Nikoll, ти беше написала, че искаш приборите или кърпата от моя робин. Тъй като останаха само те за сега - избирай смело или ако искаш, чакай zezata да си избере и да реши "дилемата"

  4. #49

    Подразбиране

    Ох, това с жребия нещо не ми стана ясно.
    Аз винаги започвам бродерия от долен ляв ъгъл, продължавам надясно и после се връщам обратно и така до края. Всеки сигурно започва от различно място и върви в определана последователност.
    Та в тази връзка си мислех, че ще изпратя първо на този, който ще шие долния ляв ъгъл, а той на следващия по веригата надясно и така до края. По-лесно ми се вижда, иначе става малко хаотично.
    Нали ми е първи робин - простено ми е да не знам.
    За следващия робин обаче ...... само ме гледайте.

  5. #50

    Подразбиране

    Момичета вече съм тук. Ето това е моят робин и когато дойде при вас си избирайте на място, не е нужно предварително да си запазвате. А пък на мен което остане от вашите робини ще го ушия, нямам никакви претенции.



    Светле пращам адреса си, само да помоля да пращам на Катя-Ducky, тъй като вече знам адреса и често се виждаме и лично си разменяме робините.
    zeza_v@abv.bg

  6. #51

    Подразбиране

    Нели, ако панамата е разчертана, няма никакъв проблем всеки да шие това парче, което си е избрал.

  7. #52

    Подразбиране

    Малвинка, тя вашата е лесна - директно на 9 парченца, ама моят е голям компот.

  8. #53

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от nellli Виж мнение
    Малвинка, тя вашата е лесна - директно на 9 парченца, ама моят е голям компот.
    Не се притеснявай - ще се справим !Ако вземем така ще излязат хиляди нещица ...Светлето джурка и както се подредят.

  9. #54

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Юра Виж мнение
    Не се притеснявай - ще се справим !Ако вземем така ще излязат хиляди нещица ...Светлето джурка и както се подредят.
    Цеци заплювам си мартенското мече - какъвто му е късмета .

  10. #55

    Подразбиране

    От Цецето си харесах август (нали съм от морето , с Дорис ще се ) и декември
    ------------------------------------------------------
    swetla_wp@abv.bg
    http://swetlapetrowa.snimka.bg/tapes...20586.24997050

  11. #56

    Подразбиране

    Аз от Пуховия робин на Цецка - април Йори ми е любимец, какъвто е баааавен и спокоееен

    А аз какво се сетих ...в сегашния мои робин съм в "впрегнала" 109 цвята чилета..... за тоя ще има да купувам пак и то такива дето имам, ама няма как да използвам

  12. #57

    Подразбиране

    Тя Цеци каза да не запазваме, ама ние като сме наели баира ............... няма спиране вече Цеци! Аз съм влюбена в януарското мече- мое си е!!!

  13. #58

    Подразбиране

    Аз си избирам септемврийския Пух

  14. #59

    Подразбиране

    За мен ако може юни, от Мечо Пух. И момичета, исках да питам, относно схемите. Опитвам се от РМ да извадя отделни схемички на това, което всеки ще шие, но на А4, нещо не са много едри символите. Някой от вас има ли по-специални изисквания към схемата? На мен не ми е проблем и по-ситна схема. А може ли на една схема, по едричка? Относно изпращането, както решите, нямам никакви претенции. И аз ако видя зор със срока, ще пускам по куриер. Иначе в нашия пощенски клон са малко пипкави, пратките на Оля ако не отида да си ги потърся се бавят по 3-4 дни. Та ще имам молба, който ми изпраща да ме уведомява и на ЛС, или както там прецени, за да проверявам.
    От робина на Ducky - хайде кърпата.
    Редактирано от nikoll : 28.08.2011 в 21:44.

  15. #60

    Подразбиране

    Реклама:
    Цитат Първоначално написано от nikoll Виж мнение
    За мен ако може юни, от Мечо Пух. И момичета, исках да питам, относно схемите. Опитвам се от РМ да извадя отделни схемички на това, което всеки ще шие, но на А4, нещо не са много едри символите. Някой от вас има ли по-специални изисквания към схемата? На мен не ми е проблем и по-ситна схема. Относно изпращането, както решите, нямам никакви претенции. И аз ако видя зор със срока, ще пускам по куриер. Иначе в нашия пощенски клон са малко пипкави, пратките на Оля ако не отида да си ги потърся се бавят по 3-4 дни. Та ще имам молба, който ми изпраща да ме уведомява и на ЛС, или както там прецени, за да проверявам.
    Можеш да увеличиш символите при разпечатване по следния начин :
    -отваряш схемата;
    - от менюто File - Page setup - Size - в отворилия се диалогов прозорец има една клетка която нормално показва 11. Намалиш ли я веднага се увеличава едрината на символите.

Страница 4 от 25 ПърваПърва ... 2345614 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •