Страница 5 от 25 ПърваПърва ... 3456715 ... ПоследенПоследен
Показване на 61 до 75 от 373
  1. #61

    Подразбиране

    Аз извадих всеки мотив на нов файл. Не знам как се е получило - при копването са се сменили символите.В момента в който открих "белята" най-щателно ги прегледах . Няма промяна в цветовете и предвид че всяка си е сама за себе си няма как да се объркате. Удължавах и общата схема - под всеки елемент оставих по 4 реда за да има място да се изпише ника. Общо взето - голямо мислене, голяма подготовка падна. Дневник не съм правила още - задължително ли е ? Тетрадка - голяма е - може би бележник

  2. #62

    Подразбиране

    Аз няма да правя дневник, само два-три реда кое как се шие.

  3. #63

    Подразбиране

    Точно по този начин опитвам, обаче ако на един елемент е добре, на друг не е. А и аз не съм голям спец по тази част. Но ще направя всичко възможно, по-лесно ще е на парчета. Благодаря все пак.
    И аз успях да извадя нови файлове ама и там нещо не се получи точно, но не съм се отказала още

  4. #64

    Подразбиране

    По моя робин няма някакви специални указания, в смисъл всичко е кръстче в 2 ката конец и контурен бод. Конците са ми в пликчета с надписан номер и знак, режа чилето на 4 еднакви конеца, /така ме е учила една приятелка навремето/. В пренабора не виждам описанието на количеството конци и не знам да не умаля някой конец.

  5. #65

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от nikoll Виж мнение
    По моя робин няма някакви специални указания, в смисъл всичко е кръстче в 2 ката конец и контурен бод. Конците са ми в пликчета с надписан номер и знак, режа чилето на 4 еднакви конеца, /така ме е учила една приятелка навремето/. В пренабора не виждам описанието на количеството конци и не знам да не умаля някой конец.
    Тук е обяснено как се преминава от цели числа (чилета) в метри
    http://goblenite.org/showthread.php?t=8236&page=5
    ------------------------------------------------------
    swetla_wp@abv.bg
    http://swetlapetrowa.snimka.bg/tapes...20586.24997050

  6. #66

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от zezata Виж мнение
    Момичета вече съм тук. Ето това е моят робин и когато дойде при вас си избирайте на място, не е нужно предварително да си запазвате. А пък на мен което остане от вашите робини ще го ушия, нямам никакви претенции.



    Светле пращам адреса си, само да помоля да пращам на Катя-Ducky, тъй като вече знам адреса и често се виждаме и лично си разменяме робините.
    За мен "Зайо"- месец май/ Светлето като ми взе "морето"/

  7. #67

    Подразбиране

    Само половин ден ме нямаше и сте изписали цели две страници И като гледам сте готови

  8. #68

    Подразбиране

    Големи сте скици и много ви се радвам! А робините,които се избрали са суперски! Успех в начинанието!

  9. #69

    Подразбиране

    Не видях на календара на zezata дали някой си е харесал юли (Прасчо). Ако още не е заплют, го избирам него (или октомври - Бухала).

  10. #70

    Подразбиране

    Момичета, аз вече комплектовах Голям мерак, нали?
    Оказа се, че нямам само 3 цвята от 24. Този път съм скромна и на големина и на цветове
    Остава ми малко да довърша нещо от текущата игра, и докато чакам следващия робин - ще си шия моето мотивче. Ура! Ударник съм

  11. #71

    Подразбиране

    Момичета, в първия пост съм поставила графика.
    ------------------------------------------------------
    swetla_wp@abv.bg
    http://swetlapetrowa.snimka.bg/tapes...20586.24997050

  12. #72

    Подразбиране

    Светле, благодаря ти за цялата организация

  13. #73

    Подразбиране

    Само да се обадя, да събудя малко темата

    Аз действам по моята част и този път ще съм подготвена - няма да пращам празна панама като преди

    И да се похваля, че си намерих модел и за следваща Въртележка...не се и съмнявам, че ще има

  14. #74

    Подразбиране

    Момичета, днес купих последните конци и съм в голяма чуденка: да ги нарежа ли по 1 метър или всяка да си реже по толкова, колкото и е удобно...

    Рязането и навиването на картонена макаричка не ме затруднява. На вас как ще ви е удобно?

  15. #75

    Подразбиране

    Реклама:
    Малвинка, тъкмо това питах и аз днес Катето.
    За мен няма никакво значение дали ще са нарязани или не. Моите със сигурност няма да са. Всеки да си реже каквато дължина му е удобна.
    Чакай и да питам: до 19.09. робинчето трябва да е пристигнало при другарчето ли?
    Или тогава ще пускаме?

Страница 5 от 25 ПърваПърва ... 3456715 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •