Страница 6 от 25 ПърваПърва ... 4567816 ... ПоследенПоследен
Показване на 76 до 90 от 373
  1. #76

    Подразбиране

    Притеснявам се, че ще има висящи и оплетени конци, а и опаковките им са тежки, което оскъпява транспорта. Та съм по-склонна да ги нарежа. По 1 метър късо ли ви е?

    Доколкото разбрах, на 19.09 трябва да се изпраща, за да успеем за втория етап, който е на 2.10.

  2. #77

    Подразбиране

    Както ви е удобно ,момичета.Ако искате ги нарежете , ако не искате - нрдейте.Първо изпращане - 19.09.Е, ако на някой му е по-удобно в събота - 17.09 да праща.
    Явно всички сте в трескава подготовка.Аз съм вече готова и само чакам да дойде датата.
    ------------------------------------------------------
    swetla_wp@abv.bg
    http://swetlapetrowa.snimka.bg/tapes...20586.24997050

  3. #78

    Подразбиране

    И аз съм готова. Ноооооооооо Светлето ще почака

  4. #79

    Подразбиране

    И аз вече съм готова. Разграфих панамата за календара. Няма да пускам тефтерче, защото нямам и кой знае какви изисквания. Само ще ви помоля да шиете името на месеците на български за тази цел съм пуснала и шрифт с кирилица. И тъй като съм решила да го сложа в моята класна стая, дали няма да се разсърдите ако не си шиете никовете.

    zeza_v@abv.bg

  5. #80

  6. #81

    Подразбиране

    Ох, аз ако ви кажа от мерак каква голяма бела направих.................
    Нали имам повечко мотивчета да шия и като съм наела баира без да искам съм ушила и на Никол мотивчето. / като си мислех, че то е свободно/
    Писах и на ЛС да и предложа друго, но не е влизала във форума май...
    Как беше поговорката за бързака кучка ...................
    Дано не ми се сърди много........

    zezata, изобщо няма да се разсърдя ако не ми пише името. Мисля, че изобщо не е задължително в робините да се изписва име, а понякога наистина не изглежда и добре с имената. Зависи от робинчето май.

  7. #82

    Подразбиране

    Нелка,
    аз като гледам и твоето няма нужда от никове - ма както кажеш
    Не виждам място за сръдня - всеки сам си определя визията на робина.

  8. #83

    Подразбиране

    Здравейте момичета, не бях влизала във форума, защото отсъствах от страната. nellli няма никакъв проблем, ще ушия каквото има свободно - пиленца, теменужки, няма значение. Аз да ви призная малко съм разочарована от моята каничка, нещо много шарена се получава, да видим как ще изглежда като я завърша, малко остава.

  9. #84

    Подразбиране

    Да показваме ли готовите за пращане робини? Аз съм готова, чудя се кога да пращам?!? Може да е още тази седмица, в края...

  10. #85

    Подразбиране

    Момичета, заели ли сте стартова позиция?
    Който иска да изпраща утре, но най-късно пратките трябва да полетят из страната в понеделник.
    ------------------------------------------------------
    swetla_wp@abv.bg
    http://swetlapetrowa.snimka.bg/tapes...20586.24997050

  11. #86

  12. #87

    Подразбиране

    Започна се
    Днес изпратих на Никол.Предполагам, че в понеделник ще е при теб
    Юра в понеделник съм в пощата
    ------------------------------------------------------
    swetla_wp@abv.bg
    http://swetlapetrowa.snimka.bg/tapes...20586.24997050

  13. #88

    Подразбиране

    Имам малко да довърша, утре ще съ готова. Не успях да занеса робина на оверлог, замотах се разни други неща

  14. #89

  15. #90

    Подразбиране

    Реклама:
    Моят робин потегли днес

Страница 6 от 25 ПърваПърва ... 4567816 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •