Показване на 1 до 13 от 13

Тема: питане

  1. #1

    Подразбиране питане

    Може ли да се бродира с кръстат бод на AIDA16 вместо на AIDA14 и пак ли трябва да са два ката конец.

  2. #2

    Подразбиране

    да, може, два ката трябва да са. Тя не е кой знае колко по-ситна от аида 14

  3. #3

    Подразбиране

    аз ги ползвам и двата каунта, шия на 16, ако крайния размер на ушитото ми трябва да е по-малък, например ако искам да го побера в някоя предварително купена рамка.

  4. #4

    Подразбиране

    Много благодаря.

  5. #5

    Подразбиране

    от къде мога да си купя панама AIDA14 със златна нишка. казаха ми, че мога да си купя едно топче 5метра и да ми излезе по-евтино. Има ли по-едра панама от този вид, за да направим комибина с приятелки
    bojidara_simona2009@abv.bg

  6. #6

    Подразбиране

    как шие орегинала на испанката, на кръсчета или 1:4, ще го шия на черна орегинална панама - katq1953@abv.bg

  7. #7

    Smile

    Цитат Първоначално написано от katq1953 Виж мнение
    как шие орегинала на испанката, на кръсчета или 1:4, ще го шия на черна орегинална панама - katq1953@abv.bg
    14 каунт на кръстче...............

  8. #8

    Подразбиране /

    Трябва ми панама Мурано-32к.Някой да има идея къде мога да намеря?

  9. #9

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от bojidara_simona Виж мнение
    от къде мога да си купя панама AIDA14 със златна нишка. казаха ми, че мога да си купя едно топче 5метра и да ми излезе по-евтино. Има ли по-едра панама от този вид, за да направим комибина с приятелки
    по едрата от аида14 е аида11, ама ако ще я гледаш после от 11 метра картината вземи по-едрата ;-)


    All smart things begin with griddlers

    rodich@abv.bg

  10. #10

    Smile

    Цитат Първоначално написано от elena699 Виж мнение
    Трябва ми панама Мурано-32к.Някой да има идея къде мога да намеря?
    В магазина на Милена стил съм виждала - поръчай си от сайта им.

  11. #11

    Подразбиране /

    Цитат Първоначално написано от did_tag Виж мнение
    В магазина на Милена стил съм виждала - поръчай си от сайта им.
    И там проверих-имат само лен 32к.

  12. #12

    Подразбиране

    Лена на Милена стил е Белфаст на Цвайгарт и върши същата работа като Мурано, каунта е същия. Едното е лен 100 % естествени влакна, а Мураното е Evenweave 52% памук и другото искуствено. Като основа за бродиране е едно и също, искам да кажа на кратко, че върши същата работа. Иначе Мурано трябва да поръчаш от чужд сайт.

  13. #13

    Подразбиране гоблен за дъщеря ми

    Реклама:
    искам да избродирам на малката си дъщеричка гоблен и името и , зодията, теглото, ръст. От къде мога да си намеря схеми може ли някои да ми помогне

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •