Показване на 1 до 15 от 25

Hybrid View

  1. #1

    Thumbs up

    Цитат Първоначално написано от maleks Виж мнение
    Наистина времето е малко, залата голяма, а някои ще си носят гоблени и на Националната среща...
    Затова имам питане - поканата за Изложбата само за гоблени ли се отнася.Напоследък съм свидетелка на много алтернативни хобипродукти на наши съфорумки: имам предвид живопис върху платна, тъкани пана, уникални плетени играчки...Дали е възможно, в зависимост от заявките, разбира се, да се обособят такива хоби-кътове.Това са продукти на наши съфорумки и ще имаме възможност да им се радваме отблизо.
    Аз съм съгласна да се участва със всичко - който го може - го може, защо да не се покажат всякакви неща - нали са ръчно направени.............

  2. #2

    Подразбиране Сборно решение от днешната срeща

    След днешната среща имаме следното работно становище:
    1. С радост ще участваме в предложената от Делка изложба.Благодарим ти Делка за поканата!
    2.Да, приемаме участници - съфорумки от други градове.
    3.Освен гоблени бихме желали да си покажем и другите продукти : в това число - плетени играчки, торбички/игленици, ключодържатели, бижута/, изонит, тъкано, покривки, рисуван текстил.
    4.Досега има две заявки за пазене на залата, ако не се намери вариант да платим на охрана.
    5.Участие на човек - 10 лв/ виж 1 пост/
    И сега как ще си показваме дребничките нещица.
    Нашето предложение за дребосъците : няколко дребосъка могат да се монтират/ прихванат/ естетично на картон/ като най-нескъп вариант/, това ще улесни и аранжировчиците.
    Продават се цветни картони, и ако се сгънат на две, мисля, че ще стане.Разбира се, цвета ще е такъв, че да изпъква продукта.В книжарниците съм ги виждала да около 1.20 за бр.
    6.Оттук насетне ни е нужно да имаме дати/ това Делка ще каже, след консултация с нейните хора/, за да се разбере кой точно и с какво ще участва, за име, лого , медии и т.н.
    7.Предлагаме под всеки продукт или група да има номер.А на отделен лист да се направи списък , като номера съответства на продукта, с цена/ ако е за прадан/, име и автор...
    Вероятно ще изникнат и други предложения, но не забравяйте, че това е мнението на работната група от днес, която дойде на срещата.
    Редактирано от maleks : 11.09.2011 в 21:21.
    http://www.youtube.com/watch?v=UFNV7tcI2ho
    "Рандеву" в Кичука, 13.00 часа


Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •