Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Показване на 16 до 25 от 25
  1. #16

    Подразбиране

    Делка, времето си тече ... Нещо ще правим ли?
    Единственият безкористен приятел на човека в този себичен свят и единственият, който няма да го изостави и няма да се прояви като предател е неговото Куче"
    den_gad@abv.bg

  2. #17

    Подразбиране

    Понеже напоследък нямам възможност да идвам на срещите,а и ще ми е трудно да се включа с каквато и да е помощ моля отпишете ме от изложбата!За догодина ще се постарая да се подготвя и с нови рамкирани гоблени!Пък и може да ушия нещо?!

  3. #18

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от vessito75 Виж мнение
    Понеже напоследък нямам възможност да идвам на срещите,а и ще ми е трудно да се включа с каквато и да е помощ моля отпишете ме от изложбата!За догодина ще се постарая да се подготвя и с нови рамкирани гоблени!Пък и може да ушия нещо?!
    Да ти смигна ли нещо - Може и с играчки не само с гоблени. Само дето не се знае дали предложението ще си остане щото постове има, реални комуникации никакви и както върви изложбата ще остане за друг етап във времето тъкмо ти да си готова

  4. #19

    Подразбиране

    Моля ви да сe видим, но не по обяд. Много ми е трудно по това време. Или към 10.30 или след 17.00. Да си кажем нещата и да разговарям с уредниците, за да се зедвижи. Виждате предизборно време, начало на учебна година....... много съм натоварена, но изложба ще има. Чакам обявяване на среща и идвам. 0889202471. Делка
    Редактирано от kozirog_f : 20.09.2011 в 17:10.

  5. #20

    Подразбиране

    Имам въпрос към Деница, тъй като за един коледен базар разбрах, че мога да изпратя нещата и на нея (ето за това става въпрос http://www.facebook.com/#!/event.php?eid=239695649396693 ), та да участвам с тези неща на изложбата, а пък после Дени да ги вземе за базара.

  6. #21

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от tazzzz Виж мнение
    Имам въпрос към Деница, тъй като за един коледен базар разбрах, че мога да изпратя нещата и на нея (ето за това става въпрос http://www.facebook.com/#!/event.php?eid=239695649396693 ), та да участвам с тези неща на изложбата, а пък после Дени да ги вземе за базара.
    Аз не виждам никакъв проблем! Пращай
    Единственият безкористен приятел на човека в този себичен свят и единственият, който няма да го изостави и няма да се прояви като предател е неговото Куче"
    den_gad@abv.bg

  7. #22

  8. #23

    Talking

    ЧУДНА..........................
    В мечтите ни............................

  9. #24

    Подразбиране

    Бях уговорила с галеристките дата , която отмина. Ако искате - мога да опитам пак, защото те си попълниха датите с други изложби. Не видях голям ентусиазъм. Активни са само модераторите. А датата беше 4.10.2011 година.

  10. #25

    Подразбиране

    Реклама:
    Цитат Първоначално написано от kozirog_f Виж мнение
    Бях уговорила с галеристките дата , която отмина. Ако искате - мога да опитам пак, защото те си попълниха датите с други изложби. Не видях голям ентусиазъм. Активни са само модераторите. А датата беше 4.10.2011 година.
    Напротив , миличка ентусиазъм имаше. Направихме специална среща и те чакахме но по незнайни причини не се появи. Извинявай но ни бих казала че причината за неорганизираността е в нас .

Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •