Страница 11 от 29 ПърваПърва ... 91011121321 ... ПоследенПоследен
Показване на 151 до 165 от 429
  1. #151

    Подразбиране

    Гале много е красив , станал е приказка . С контура направо е грейнал и вече се вижда и огъня и сеното
    v_g_g@mail.bg

  2. #152

    Подразбиране

    Голяма красота, наистина... Завиждам ти какво ще си имаш на стената. Браво!

  3. #153

    Подразбиране

    Станал е просто невероятен!!!! Да ти е честит! Завидях ти, какво ще си окачиш в къщи!

  4. #154

    Smile

    Разкошотия.......................

  5. #155

    Подразбиране

    Благодаря на всички за милите думи...

  6. #156

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от galq_iva Виж мнение
    Най-после съм готова и с контура... немога да му се нарадвам толкова си го харесвам... но несъм добър фотограф
    Prekrasen e

  7. #157

    Подразбиране

    Майко мила, колко много контур! Награда за майсторката!

  8. #158

    Подразбиране

    Наистина е като картина,днес го пипнах и видях......Чудесен гоблен и майсторски изработен!!!!!
    Днес Галя се зарече да не шие никога повече гоблени с дървета!!!!!С Вилито ще я следим и ще я спираме.......♥♥♥

  9. #159

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Дида Виж мнение
    Наистина е като картина,днес го пипнах и видях......Чудесен гоблен и майсторски изработен!!!!!
    Днес Галя се зарече да не шие никога повече гоблени с дървета!!!!!С Вилито ще я следим и ще я спираме.......♥♥♥
    Много се радвам, че ви е харесал! И наистина ще съм ви благодарна ако за напред ме спирате от гоблени с дървета...

  10. #160

    Подразбиране

    Великолепен е Гале.

  11. #161

    Подразбиране


    Ето това е следващия гоблен отново на Dim. който съм започнала... без дървета и с много по малко контур по-късно ще покажа етапче, че сега е прекалено малко

  12. #162

    Подразбиране

    Гале ако искаш спирка първо кажи на какво си хвърлила око че с Дида да го огледаме преди да си го започнала
    v_g_g@mail.bg

  13. #163

    Подразбиране

    Зимният на Дименшънс е разкошен!!!! Прииска ми се да съм точно там в тази жега. И аз съм го започнала, но само се излагам, дано като го видях сега твоя да се стимулирам да го изкарам отново. Поздравления и за новия, който си избрала!

  14. #164

    Подразбиране

    Прекрасен гоблен. Само един контур как променя целия облик.

  15. #165

    Подразбиране

    Реклама:
    Зимния е просто невероятен! Обожавам зимата, колкото и странно да звучи за някой, и като видя гоблен на такава тематика просто онемявам. СТрахотен!
    Успех и с новата красота!
    Знанието и Опитът не говорят непременно на един и същ език!

Страница 11 от 29 ПърваПърва ... 91011121321 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •