Показване на 1 до 12 от 12

Тема: collection 1x4.com

  1. #1

    Подразбиране collection 1x4.com

    http://www.collection1x4.com/catalog_seazons.htm
    Някакво мнение за този сайт може ли някой да изрази?
    Сполучливи ли са комплектовките оттам?
    Десислава
    dessislawa@gbg.bg

  2. #2

    Подразбиране

    Сполучливи са, защото са пренабори от интернет.Все едно някоя съфорумка ти е изпратила схема и ти си купуваш посочените в легендата конци.Сайта ти спестява събирането на конци, като предлага комплектовка.

  3. #3

    Подразбиране

    Много съм доволна от комплектовките на фирмата.Имам ушити два сезона-Лято и Есен-конците са ДМС,схемите са ясни и четливи.Аз не използвах тяхната панама,а бълг.неразграфена,която отговаря на Аида 14 и ги уших на кръстче.

  4. #4

    Подразбиране

    Аз също съм доволна-ушила съм три гоблена,поръчани от там и имам още няколко неушити.Много са коректни и любезни, комплектовките са хубави.

  5. #5

    Подразбиране


    Перфектни са комплектовките. Аз си купувам от един магазин в Бургас. Намира се в подлеза на Операта. Подборът на конци е много сполучлив дори и в комплектовките с Ариадна. И не са скъпи.

  6. #6

    Подразбиране

    Присъединявам се към колежките - от фирмата са много коректни, схемите са четливи и подбора на конци е сполучлив - имам три ушити от тях комплектовки и всички много ги харесват.Аз поръчвах по интернет и всичко беше много точно.

  7. #7

    Подразбиране collection 1x4

    Благодаря ви за отзивчивостта, момичета!
    Мисля да пробвам с китайските пролет и есен .
    Хубав ден желая на всички!
    Десислава
    dessislawa@gbg.bg

  8. #8

    Подразбиране

    Здравейте и от мене аз мисля да пробвам с гоблена Залез за двама

  9. #9

    Подразбиране

    Здравейте, момичета бихте ми ли дали, ако имате актуален адрес на фирма.Благодаря предварително.

  10. #10

    Подразбиране

    Мисля, че фирмата вече не съществува, заради нарушаване на авторските права. Както съм писала по-горе, тя не предлагаше свои дизайни, а такива, свалени от интернет.

  11. #11

    Подразбиране

    Определено уеб сайта collection1x4.com е с прекратена дейност.

  12. #12

    Подразбиране

    Реклама:
    ЧУХ СЕ ЛИЧНО СЪС СОБСТВЕНИЧКАТА И НАИСТИНА ВЕЧЕ НЕ СЕ ЗАНИМАВАТ С ГОБЛЕНИ,ЖАЛКО ,ЗАЩОТО ИМАМ УШИТИ ОТ ТЯХНАТА ФИРМА И СЪМ ДОВОЛНА.

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •