Показване на 1 до 13 от 13
  1. #1

  2. #2

    Подразбиране

    Иве много си изобретателна и находчива , къде ги намираш тия неща
    Супер са, браво така можем да си направим много интересни и красиви предмети за дома. Най малкото човек може да гледа с часове
    v_g_g@mail.bg

  3. #3
    Редактирано от ivelina70 : 05.10.2011 в 23:31.
    e-mail: ivelina.geljzkova@abv.bg
    не отговарям на лс без снимка или линк на исканото

  4. #4

    Thumbs up

    Страхотни работи сте намерили, заслужава си да се опита, крайният резултат е просто чудесен.

    Да Ви попитам много искам да ушия такава възглавничка, но не зная как се правят къдрите и от каква материя. Да сте срещали нещо в нета, където се показва как се правят?
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  5. #5

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от nellyta Виж мнение
    Страхотни работи сте намерили, заслужава си да се опита, крайният резултат е просто чудесен.

    Да Ви попитам много искам да ушия такава възглавничка, но не зная как се правят къдрите и от каква материя. Да сте срещали нещо в нета, където се показва как се правят?
    Според мен се къдри плата.Просто го трепосваш и след което го издърпваш и го шиеш набрано на машината.Специално тази възглавничка мисле че плата е сгънат на две и е набран.
    e-mail: ivelina.geljzkova@abv.bg
    не отговарям на лс без снимка или линк на исканото

  6. #6

    Подразбиране

    възглавниците са хубави и интерестни е не са същите като от преди 30 и повече години,но пък са доста по хубави и интерестни
    [email]gergana.germanova@abv.bg

  7. #7

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от ivelina70 Виж мнение
    Според мен се къдри плата.Просто го трепосваш и след което го издърпваш и го шиеш набрано на машината.Специално тази възглавничка мисле че плата е сгънат на две и е набран.
    Благодаря, въпросът е как се пришива набраното към самата възглавничка, дали върху вече ушитата възглавница или се вмъква докато се зашива между предната и задната част.

  8. #8

    Подразбиране

    Точно така, къдрите се слагат между предната и задната част, по средата и го зашиваш.
    v_g_g@mail.bg

  9. #9

    Подразбиране

    Много благодаря

  10. #10

    Подразбиране

    Много интересни нещаИве,да не ни изненадаш с нещо скоро?
    neli0909@abv.bg
    Отрежеш ли крилете на жената,тя ще полети на метла!

  11. #11

    Подразбиране

    много красиви възглавнички благодаря ти

  12. #12

    Подразбиране

    Сега ако ми покажеш и една "накъдрена" възглавничка, ще си направя сепуко вече
    То не бяха гоблени, то не бяха порцелани, шевове и какво ли не още....Търпях, търпях, ама вече ще се пръсна, приятелко, разбираш ли ме ?!
    Откъде това време и тази енергия у тебе, в твоя край слънцето да не те пита, преди да залезе? Или на твоята планета денят е повече от 24 ч? (Па то най-явно аз си падам по - мързеливичка, де )
    Толкова неща оставям за "като минат изборите", че не знам...дали да не пробвам и аз една къдравелка да направя ????Най - много да повредя плата, друго не може да стане, нали

  13. #13

    Подразбиране

    Реклама:
    Ивче, невероятни са... страхотни възглавнички... който има свободно време и голямо желание... продължвай да ни сюрпризираш !!!!

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •