Показване на 1 до 9 от 9

Тема: Конци Madeira

  1. #1

    Подразбиране Конци Madeira

    Наскоро разгледах сайта на фирма Полимат - Монтана, но тяхните гоблени са с конци Мадейра. На мен не са ми познати тези конци. Ако някой може да ми каже нещо повече за тях ще му бъда много благодарна. Аз си знам само DMC и Anchor.

  2. #2

    Подразбиране

    Аз съм ги чувала, но не съм ги виждала по магазините.Някъде бях попаднала на сравнителни таблици с ДМС ама като не си спомням къде беше Би ли дала адреса на сайта да го разгледаме
    Който не може да рисува може да се научи да шие гоблени. И при двата случая се създават картини.

  3. #3

  4. #4

    Подразбиране

    В този сайт прочетох, че скоро щели на пазара да бъдат пуснати всички модели гоблени на щампи. Какво ви е мнението за щампите, аз лично не ги харесвам , мисля че не се получават добре гоблените по този начин. Не съм шила но са ми казвали приятелки.

  5. #5

    Подразбиране

    И на мен не ми допадат плюс това по мое мнение по схема става много по точно и прецизно.

  6. #6

    Подразбиране

    Напълно съм съгласен, че щампите не стават добри след ушиване

  7. #7

    Подразбиране

    Според мен щампите са подходящи само за някои съвсем елементарни гоблени с малко на цвят конци.Не бих се наела да шия щампа на модел с образ или пейзаж, където всеки бод е от значение и цветовете са преливащи.
    Който не може да рисува може да се научи да шие гоблени. И при двата случая се създават картини.

  8. #8

    Подразбиране

    I az sim na sistoto mnenie.Schampite ne sa dobri no vipreki tova sim ushila 3 gobleni

    takiva,poneje mi biaha svirshili goblenite sis shemi i ostanah prinudena da si kupia

    sctampi.A da ne govorim za posledniya goblen koito sim ushila na shtampa- napravo mi

    izvadi dushata ( beshe mnogo goliam) i si reshih veche da shiya samo sis shemi.

    Eto edin sait samo sis shtampovani gobleni:

    www.goblen.com

    Tova sa razprostranenite gobleni v Tursia.Goblenite na SEG,Margot i Royal Paris

  9. #9

    Подразбиране

    Реклама:
    Цитат Първоначално написано от sidika
    I az sim na sistoto mnenie.Schampite ne sa dobri no vipreki tova sim ushila 3 gobleni

    takiva,poneje mi biaha svirshili goblenite sis shemi i ostanah prinudena da si kupia

    sctampi.A da ne govorim za posledniya goblen koito sim ushila na shtampa- napravo mi

    izvadi dushata ( beshe mnogo goliam) i si reshih veche da shiya samo sis shemi.

    Eto edin sait samo sis shtampovani gobleni:

    www.goblen.com

    Tova sa razprostranenite gobleni v Tursia.Goblenite na SEG,Margot i Royal Paris

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •