Страница 1 от 3 123 ПоследенПоследен
Показване на 1 до 15 от 37
  1. #1

    Подразбиране Иверската Св. Богородица - етапи

    Здравейте, скъпи любители и любителки на гобленарското изкуство!

    Вчера, 22.10.2011, започнах да бродирам Иверската Света Богородица, разработка на Солария. Шия я на Aida 22ct, 44 цвята, 1:1. Ето го и напредъкът досега:

    Цветовете са по-различни в действителност,но сега светлината е изкуствена, по-нататък ще го снимам на дневна светлина и ще публикувам пак.

  2. #2

    Подразбиране

    Ето и още малко напредък. Следващото етапче, най-вероятно, ще е след като рпиключа първия лист от схемата. Наистина си заслужава труда,направо не мога да се откъсна от него...



    Тук май и цветовете са по-близки до реалните!

  3. #3

    Подразбиране

    Ето го и първият завършен лист от схемата. Получава се много красиво, съжалявам само,че на снимката не си личи много.

  4. #4

    Подразбиране

    Казвай от къде купи турбо-иглата!!! Страшна си!

  5. #5

    Подразбиране

    Много красиво се получава! И аз го уших преди една година и не мога да спра да му се възхищавам.

  6. #6

    Подразбиране

    Благодаря за окуражаването,момичета!
    Честно казано, аз от много време му се канех, обаче все не намирах време. Ама, сега, като го подхванах.... Kaliakra2002, принципно не съм много бърза в шиенето,но тази схема е толкова ясна и добре направена,че няма начин да се забавиш,стига да имаш време. Започвам да станавам невероятен фен на Соралия.
    mila_an, напълно съм съгласна с теб - и аз със сигурност ще му се възхищавам дълго време, нямам търпение да го видя завършен! Ако искаш, покажи и твоя, за да го видя как изглежда готов! Хайде,момичета,аз се захващам за иглата и ще показвам напредък...

  7. #7

    Подразбиране

    За съжаление сега нямам много време за шиене,защото съм студентка и до 8-ми декември трябва да предам 4 доклада и една презентация и ми е малко напрегнато в момента. Само да ги предам и се захващам за иглата по-сериозно от всякога! Обещавам! Иначе гобленът е толкова приятен за шиене, че е много трудно човек да го пусне. Ето докъде съм стугнала от последния етап досега:

  8. #8

    Подразбиране

    [QUOTE=biberon;447862]За съжаление сега нямам много време за шиене,защото съм студентка и до 8-ми декември трябва да предам 4 доклада и една презентация и ми е малко напрегнато в момента. Само да ги предам и се захващам за иглата по-сериозно от всякога! Обещавам! Иначе гобленът е толкова приятен за шиене, че е много трудно човек да го пусне. Ето докъде съм стугнала от последния етап досега: [/QUO


    Много е красив, възхищавам се на бързината на шиенето ви! Успех в гобленарството и за презентациите, докладите и изпитите и т.н.

  9. #9

    Подразбиране

    Ето докъде съм стигнала от последния път... Надявам се да понапредна доста по празниците, очертава ми се доста свободно време тогава, така че, ако всичко върви по план,сигурно ще дам по-голям отчет тогава.
    Пускам 2 снимки, защото на едната по-хубаво се виждат цветовете,а на другата, понеже е без светкавица, се вижда по-добре,че не прозира панамата.
    Без прозираща панама:
    По-реалистични цветове:

  10. #10

    Подразбиране

    Здравейте, милич съфорумки! Искам много да се извиня на всички от вас, които ме подкрепяха през цялото време от началото на темичката ми, задето не съм публикувала снимки от тоооооооооолкова дълго време! Имах проблеми от техническо естество и просто не можах да поддържам актуален набора от снимки. Сега качвам няколко снимки на гоблена в сегашния му вид. Надявам се да го приключа скоро, че конците за следващия чакат в шкафа!

  11. #11

    Подразбиране

    Здравейте,момичета! Показвам едно малко етапче от изминалите почивни дни. Ще пакажа пак в края на седмицата! Пожелавам лека и спорна седмица на всички!

  12. #12

    Подразбиране

    Здравейте! Най-после успях да документирам напредъка по гоблена. Надявам се, че ви харесва! Имам намерение скоро да покажа завършен резултат!

  13. #13

    Подразбиране

    Прекрасна творба! Вдъхнових се да я почна и аз. Браво, поздравления

  14. #14

    Подразбиране

    Благодаря ви, момичета! Да знаете, че сте ми голям стимул и съм ви много признателна за това!

  15. #15

    Подразбиране

    Реклама:
    Много е красива .Браво!!!
    Довери се на този, който може да види три неща в теб: Тъгата зад усмивката ти! Любовта зад гнева ти! И смисъла зад мълчанието ти...!!
    Трия дирекно ЛС без посочен @ и изображение на исканото...

Страница 1 от 3 123 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •