Страница 3 от 3 ПърваПърва 123
Показване на 31 до 37 от 37
  1. #31

    Подразбиране

    Да ти е честита и нека закриля теб и семейството ти. Прекрасна е! Иконите на Солария са много сполучливи, а тази, поне според мен е една от най-красивите. Още веднаж, да ти е честита. Заслужава си всяко бодче и всяка минута прекарана над нея.
    Красотата ни прави по-силни и по-добри.


  2. #32

    Подразбиране

    Много харесвам тази икона. В момента събирам материалите за нея и затова имам един въпрос - каква е панамата на която я шиеш и реално какви размери има. Май въпросите са два. Аз смятам да я шия 1към4 и затова съм притеснена за размерите

  3. #33

    Подразбиране

    Страшно е красива. Много да й се радваш и да ти носи здраве, късмет и щастие. Аз искам да споделя, че вчера я започнах. Наистина схемата на Солария е много четлива и съм доволна от комплектовката на фирмата, но......... тъй като вероятно поради факта, че от близо пет, шест години не съм пипвала гоблен с класическия гобленарски бод, а съм бродирала само кръстат бод ми е страшно труден. Много ми е ситна панамата и бодовете и като начало доста се измъчвам. Другият вариант е да съм окьоравяла за последните няколко години Дано да потръгне по натам.

  4. #34

    Подразбиране

    Страхотна икона!Нека носи здраве,радост и успех в дома ти!

  5. #35

    Подразбиране

    Страхотна икона! Поздравления!Нека ти носи здраве,щастие и късмет!

  6. #36

    Подразбиране

    Честита да ти е иконата ! Как съм пропуснала да я видя! Изумителна красота,която носи вдъхновяваща енергия!

  7. #37

    Подразбиране Прекрасна икона!

    Реклама:
    Цитат Първоначално написано от biberon Виж мнение
    Polystefanova, много се радвам, че съм Ви Вдъхновила! Ако желаете, мога да Ви изпратя схемата и легендата за конците, само ми дайте валиден имейл адрес! Всичко най-хубаво!
    Включвам се безнадеждно късно, но ако все пак имам някакъв шанс, моля да ми изпратите схемата на Иверската икона на адрес: smerdjankova@abv.bg undefined smerdjankova@abv.bg

    Ще бъда искрено благодарна!

Страница 3 от 3 ПърваПърва 123

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •