Показване на 1 до 13 от 13
  1. #1

    Подразбиране Моето скромно начало

    Това е моето начало-върху тези Рози в панер се учихЕ,имам малко грешки-обърках цвета на конците на едно местенце и то доста,но като цяло мисля,че се получи!А втория е Цъфнала степ!Понеже използвам само готови разработки(на нета нямам много вяра,а и съм начинаеща) този втория на картинката изглеждаше много красив,но като почнах да го шия,а и като забелязах,че панамата не съм я разграфила правилно и някак ми мина желанието да го шия-но го довърших с триста зора и с малко добавяне на мои цветове-не по схема!Но нали са,за да им се радвам сама!Сега шия Коне на водопой и мисля,че добре се получаваЗа подарък е на свекървата,така че много се старая!Дано да се получи
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    Успява този,който вярва в мечтите си!!!

  2. #2

    Подразбиране

    Това е много красиво начало,Успех с останалите проекти,

  3. #3

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от d78152 Виж мнение
    Това е много красиво начало,Успех с останалите проекти,
    Благодаря много!Все пак се надявам като ги изпера и изгладя да станат малка по-за пред хора!Само,че на този втория маркера кво ще го правя не знам-ще пусне боя и ще ми зацапа конците!
    Успява този,който вярва в мечтите си!!!

  4. #4

    Подразбиране

    Хубави гоблени,покажи ни и Конете на водопой да ги видим.

  5. #5

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от krisi_ih Виж мнение
    Благодаря много!Все пак се надявам като ги изпера и изгладя да станат малка по-за пред хора!Само,че на този втория маркера кво ще го правя не знам-ще пусне боя и ще ми зацапа конците!
    Когато го переш на ръка сложи във водата/в легенче/ цветоулавяща кърпичка за пране/,и няма да ти се боядиса нищо,

  6. #6

    Подразбиране

    Добро начало Един съвет довери се на нета, особено на схемите в графика, а и на себе си.И сега си сменяла цветове, можеш да го направиш и в твои комплектовки на схеми от нета.Успех с конете, ще чакам етапи

  7. #7

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от cecunka Виж мнение
    Добро начало Един съвет довери се на нета, особено на схемите в графика, а и на себе си.И сега си сменяла цветове, можеш да го направиш и в твои комплектовки на схеми от нета.Успех с конете, ще чакам етапи
    Благодаря много за подкрепатаМного сте мили,момичета!Сега ще публикувам и конете,но мисля че не тук им е мястото,а в етапи-малко съм неориентирана ощеИ тази идея за смяната на цвета ми хареса-досега го бях правила неволно-без да искам!Но май трябва да експериментирам по-смело
    Успява този,който вярва в мечтите си!!!

  8. #8

    Подразбиране

    Май заглавието на темата ми не е правилно-не е начало вечеЗавърших си кончетата вече!И да ви кажа много се гордея с тях макар,че са класика,но са ми първият голям гоблен!Едно знам-няма да шия зимни гоблени-бялото ми разказа игрите-макар,че са доста красиви!
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    Успява този,който вярва в мечтите си!!!

  9. #9

    Подразбиране

    Добре се справяш Не се отказвай!


    All smart things begin with griddlers

    rodich@abv.bg

  10. #10

    Подразбиране Браво !!!!

    Много добро начало !А кой е следващият а.....?

  11. #11

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от bole Виж мнение
    Много добро начало !А кой е следващият а.....?
    Започнах да шия Благославящата дева,но ми е малко трудно-за първи път шия 1:1,но ще се справя)))
    Успява този,който вярва в мечтите си!!!

  12. #12

    Подразбиране

    Чудесно начало , поздравления
    Бог не би ме натоварил с нищо, с което не мога да се справя. Но понякога ми се иска Той да ми нямаше чак такова доверие...

    Много хора ще влизат и излизат от живота ти. Но само истинските приятели ще оставят следи в сърцето ти.

  13. #13

    Подразбиране

    Реклама:
    Цитат Първоначално написано от krisi_ih Виж мнение
    Започнах да шия Благославящата дева,но ми е малко трудно-за първи път шия 1:1,но ще се справя
    Разбира се, че ще се справиш...!!!
    Освен това човек трябва да има специална нагласа, за да започне да бродира една икона...мисли за хубави неща и с всеки бод втъкавай мислите си в гоблена...радвай се на процеса на шиене, няма за къде да бързаш...и един ден, съвсем неусетно ще бъде готов...важното е да получаваш удоволствие от самия процес на шиене, а колко ще продължи само времето ще покаже...то е най-добрият автор и съчинява най-добрия финал......
    Редактирано от neonila : 15.03.2012 в 10:47.

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •