Страница 1 от 6 123 ... ПоследенПоследен
Показване на 1 до 15 от 79
  1. #1

    Подразбиране GK-782 - The Orange Seller

    Малък етап и от моето ново начинание.

  2. #2

    Подразбиране

    Не е малък,чудесно се получава до тук.Кога каза че го почваш,кога уши толкова много
    neli0909@abv.bg
    Отрежеш ли крилете на жената,тя ще полети на метла!

  3. #3

    Подразбиране

    На 24.10. го почнах, ама... пусти мерак.... Как да има и да мога да не спя ...

  4. #4

    Подразбиране

    Направо ме шашна с тази твоя скорост.Поздравления,много добре се получава дотук.
    Доколкото знам,този гоблен е разработен само със солидни цветове,без мартеници.Моля те, дай малко инфо за него,защото много ми харесва.Кой знае ,един ден и аз може да го ушия.

  5. #5

    Подразбиране

    Момичета, много съм ви благодарна за всичките похвали и положителни коментари. Ще се постарая да показвам по-често етапи, само живот и здраве да е.
    ya-ya, гоблена не е голям/ в сравнение на другите GK/ - 25 на 30 квадратчета е и само 20 листа схеми. С 70 чисти цвята е и 61 мартеници. Шия го на Аида 16 на кръстчета и съм доволна от това, което се получава. Шия с много игли, иначе с една се губи много време за подготовка на конеца. И моето лично мнение е , че GK е песен в сравнение с "Леврон".

  6. #6

    Подразбиране

    И аз да дам отчет днес - първия ред от схеми е завършен!

  7. #7

    Подразбиране

    Страхотно се получава,браво

  8. #8

    Подразбиране

    И аз да се похваля - имам си вече магаренце!

  9. #9

    Подразбиране

    Магаренцето е като живо! Браво , страхотно се получава, а за скоростта ти на шиене думи нямам!

  10. #10

    Подразбиране

    Доста голям напредък
    Марко е натоварен със стока, остават продавачът и купувача


    All smart things begin with griddlers

    rodich@abv.bg

  11. #11

    Подразбиране

    Момичета, благодаря ви, че се отбихте в моята страничка!

  12. #12

    Подразбиране

    Мила много красиво магаренце.А и гоблена е прекрасен.Но и сигурно ужасно труден.

  13. #13

  14. #14

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Лили Виж мнение
    Мила много красиво магаренце.А и гоблена е прекрасен.Но и сигурно ужасно труден.
    Лили, мак, благодаря ви, че посетихте моята темичка. Лили, има доста единични бодчета, но предполагам,че има по-трудни, защото този е със степен на трудност 3.

  15. #15

    Подразбиране

    Реклама:
    Песъздаваш великолепно тази прекрасна жанрова сцена! Харесва ми и чакам за още!!!

Страница 1 от 6 123 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •