Страница 3 от 6 ПърваПърва 12345 ... ПоследенПоследен
Показване на 31 до 45 от 79
  1. #31

    Подразбиране

    Получава се страхотно! Заслужава си всяко единично бодче!

  2. #32

    Подразбиране

    Главните герои са вече позиционирани...

  3. #33

    Smile

    Голяма красота............

  4. #34

    Подразбиране

    Ama ti napredvash s bqsno tempo!!!!!!!!! Ili meraka ti e golqm ili goblena sam se shie! Pozdravleniq - golqma krasota...

  5. #35

  6. #36

    Подразбиране

    Твоите САМО 20 листа напредват с бясна скорост,а резултата е невероятно красивСигурна съм, че скоро ще го видим готов и вече ще избираш следващия

  7. #37

    Подразбиране

    Удивително темпо

  8. #38

    Подразбиране

    Момичета, благодаря ви за насърчението! Не съм предполагала, че шиенето на ГК е такова удоволствие. А между другото, Joly, аз вече съм избрала и следващия .Това ще е ГК 1181

  9. #39

    Подразбиране

    OOOO, Kanale Grande - прекрасен гоблен!
    То е някаква лудост !Иаз имам ушити само 2 листа на 1025, ама вече съм набелязала1064,1180,1659...и така докато ме изгонят и от работа и от къщи

  10. #40

    Подразбиране

    Персонажте са вече на лице, картината се оформя ярка, слънчева, колоритна и много интересна. Поздравления! Не зная по колко време шиеш на ден, но ни слагаш в малкото си джобче по скорост и хъс за шиене. Успех и продължавай да ни радваш със същата скорост.

  11. #41

    Подразбиране

    А така...видяхте ли сега.То като говорехме ,че GK е силно заразна и опасна болест,кой да слуша .Сега вече отърване няма.Има следващ , и следващ, и следващ проект- и всеки следващ все по-труден. И в един момент се усещате,че вече нямате очи за другите красоти.

    Mila_an,наистина ме убиваш с тази твоя скорост.Явно изобщо не ти доскучава .Дерзай в същия дух!

  12. #42

    Подразбиране

    ПРЕЛЕСТ,а за темпото нямам думи

  13. #43

    Подразбиране

    Благодаря ви , за милите думи, момичета! Elisa, през този месец имахме две непредвидени ваканции, затова имах доста време да бродирам. В скоро време може да ми се наложи да позабавя малко темпото. Ya- ya, изобщо не ми омръзва гоблена. Как да имаше само с това да се занимавам, ама както казва Joly , има вероятност да ни изгонят от къщи

  14. #44

    Подразбиране

    Напредвам усилено... Уикенда се оказа ползотворен.

  15. #45

    Подразбиране

    Реклама:
    Поздравления , много бързо напредваш !
    Още 2-3 такива уикенда и гоблена е готов .

Страница 3 от 6 ПърваПърва 12345 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •