Страница 4 от 7 ПърваПърва ... 23456 ... ПоследенПоследен
Показване на 46 до 60 от 95
  1. #46

    Подразбиране

    lili49, подравления за избора и на двата гоблена. Прекрасни са.
    А този, който е за конкурс по чия разработка е?

  2. #47

    Подразбиране

    Елиза не знам чия разработка е.Схемата ми прати Жужа от Стара Загора.Мисля че е по картина на Янко Янев но кои е правил схемата не знам.За сега ми харесва как се получава но ще видим по късно.

  3. #48

    Подразбиране

    Много са хубави и двата гоблена и въпреки градинската работа доста си напреднала

  4. #49

    Подразбиране

    Как се справяш с толкова гоблени,големи и трудни.Браво Лили,и двата са страхотни.Много ми харесва ГК как се получава.Ти си като една шевна машина,не спираш да шиеш красоти!
    neli0909@abv.bg
    Отрежеш ли крилете на жената,тя ще полети на метла!

  5. #50

    Подразбиране

    Браво Лили!
    Явно ти се отдава да носиш две дини под една мишница.И двата са прекрасни,но аз чакам с по-голямо нетърпение етапите на ГК.
    Много ми е интересно ,защото в твоя вариант / петит на 22 каунт/ не съм виждала досега.Получава се релефно и красиво и цветовете са много наситени.

  6. #51

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от ya-ya Виж мнение
    Браво Лили!
    Явно ти се отдава да носиш две дини под една мишница.И двата са прекрасни,но аз чакам с по-голямо нетърпение етапите на ГК.
    Много ми е интересно ,защото в твоя вариант / петит на 22 каунт/ не съм виждала досега.Получава се релефно и красиво и цветовете са много наситени.
    Не две мила три са дините. Ще шия и за анонимния конкурс да не забравя и коледната игра.Ами луда работа.Така че до коледа GK търпеливо ще стои в шкафа.Само да не го отваря мъжо защото не знам какво ще изпадне от там.

  7. #52

    Подразбиране

    Ненадмината си Лили.Ако се проведе конкурс за скоростно шиене ти ще си на върха.Ще чакам с интерес следващите етапи
    Роденият да пълзи няма как да полети!
    http://abazova.snimka.bg/other/moyat...28684.20293928

  8. #53

    Подразбиране

    браво мила, добре напредваш от всички фронтове и като гледам и още една диня може да поемеш
    ти си боец ,ще се справиш , важното е че се получава добре и това е стимул да продължиш

  9. #54

    Подразбиране


    Когато седне човек по сериозно да шие има резултат но трябва компа да бъде заключен.

  10. #55

    Подразбиране

    Много си права Лили,и аз като седна пред компа и забравям да стана.Етапа при теб си е сериозен и хубав
    neli0909@abv.bg
    Отрежеш ли крилете на жената,тя ще полети на метла!

  11. #56

    Подразбиране

    Дааа, номерът с компа е ясен за всички.

  12. #57

    Подразбиране

    Явно добре се справяш с многото дини,проблема с компа е общ

  13. #58

    Подразбиране

    Лили, много добре ти се получава къщата!
    Знам колко е труден този гоблен, за това ти стискам палци!

  14. #59

    Подразбиране

    Лили, нямам търпение да видя крайния резултат на последния гоблен, който си показала!

  15. #60

    Подразбиране

    Реклама:
    Леле Лили пак красоти си подхванала И нарочно по-големички си избрала та зимата да ти топлят докато шиеш

Страница 4 от 7 ПърваПърва ... 23456 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •