Показване на 1 до 10 от 10
  1. #1

    Подразбиране фар с налепени раковини и мидички

    Здравейте, момичета!
    Преди време видях ушит от някоя от нас (без мен, де ) фар, по чиято рамка бяха налепени раковини.
    Тази година си посъбрах мидички от морето, обаче трети ден ровичкам из сайта и не мога да го намеря този гоблен и това си е.
    А мисля че тук го видях - не ще да е било по руски форуми. Много ми хареса и понеже тия дни се натъкнах на мидичките (бях ги забравила направо), ми се искаше пак да видя кой е гоблена и продължавам да търся без успех...Та сега ако може да ползвам жокера "Обади се на приятел", моля за помощ.Ако сте го виждали, пуснете един линк, моля...

  2. #2

  3. #3

    Подразбиране

    нещо подобно, но не бяха налепени вътре при фара, а отвън, на самата рамка.А фарът май беше подобен....
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  4. #4

  5. #5

    Подразбиране

    видях ги, did_tag, но това, което аз си спомням, беше фар, със залепени раковинки и мидички на самата рамка, която беше в пясъчен цвят. Ще поровя и по руските сайтове - може пък и там да съм го видяла, пък да съм забравила
    То една и две красоти ли има създадени на морска тема, та да ги помни човек....
    Аааа, тия момичета не мислят, че може да се наложи да търсиш нещо и изпадаш в депресия, докато го намериш ...

  6. #6

  7. #7

    Подразбиране

    Рамката е тука, Светле, ама фарът го няма
    Ще поровя утре из руските сайтове, че за днес вече свободното време ми свърши
    Благодаря , момичета, дано докато доде ред да седна на компютъра отново, ми щукне къде съм го видяла тоя фар - а че беше на Дименшънс, съм 100 % сигурна.

  8. #8

  9. #9

    Подразбиране

    Това правих аз!

    zeza_v@abv.bg

  10. #10

    Подразбиране

    Реклама:
    Цеци, знаеш ли, че ще да си била ти!!!!????
    Ей, намерих те, ей!!!!
    Само дето не съм запомнила фара точно кой е,, ама рамката я помня, брей
    Благодаря ти много, свалям си сега снимчицата,да не създавам такива тайфуни друг път в сайта
    Бог да те поживи!!!!

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •