Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Показване на 16 до 20 от 20
  1. #16

    Подразбиране

    Ники, извиних се вече. Колко пъти трябва да го направя? Твоят коментар е не по-малко сприхав, ако го погледнеш отстрани.
    И на двама ви пожелавам успех в бизнеса и щастлива нова година.

  2. #17

    Подразбиране

    Здравей NEV,
    Радвам се на отзивчивостта ти.В казаното не съм вложил лоши мисли.Затова ако имаш въпроси- задай ги спокойно.
    ЧАО НИКИ

  3. #18

    Подразбиране

    Здравей Стаменова,
    Мисля ,че сме беседвали в миналото за декоративни рамки,затова ще отговоря накратко.1/По въпроса за профили от дървени частици-МАЧО е отговорил точно,така,че не виждам какво си познала и кое е това което пристога отвън.
    2/Орнаментите се изработват от композитен материал(КОМПО) и наистина се залепват допълнително.
    3/Съжалявам ,но показния профил няма нищо общо с ръчно изработените декоративни(барокови)рамки.Такъв може да намериш в ателиетата за рамки на цена средно 10лв./л.м.
    Желая ти успехи през новата година.

  4. #19

    Подразбиране

    Разликата между рамките които продават по 10лв. метър и това което прави всеки уважаващ се майстор на рамки е доста голяма.Ако някой е виждал рамка произведена преди около 10-15г. на ръка знае за какво говоря ако не може да заповяда да му покажа.

  5. #20

    Подразбиране

    Реклама:
    Честита Нова Година на всички! Това, което видях по-горе е доста интересно, наистина рамките се правят доста сложно, тъй като една рамка трябва да допълва гоблена. Аз съм виждала как се правят рамки дърворезба, моите между другота всички с изключение на една са дърворезба. Поздравявам Ви и двамата за начинанието и Ви желая успех!

Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •