Страница 1 от 4 123 ... ПоследенПоследен
Показване на 1 до 15 от 56
  1. #1

    Подразбиране Етапите на Мария.

    Вече и аз си имам темичка.

  2. #2

    Подразбиране

    Казва се Горска русалка.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    Редактирано от Maria St : 06.02.2012 в 14:42.

  3. #3

    Подразбиране

    tozi goblen za pırvi pıt go vijdam , neznam kak se kazva , no dobre napredva6 , priyatni emotsii i leko 6iene
    molya da poleete moeto drav4e http://treeofmoney.ru/176370

  4. #4

    Подразбиране

    доста труден ми се вижда,желая ти успех до края ,с интерес ще следя етапите

  5. #5

    Подразбиране

    Благодаря ви ! Не е никак труден. Напредвам доста бързо в сравнение с другите , които съм шила. Вече съм ушила доста , но ще изчакам преди да ви покажа. Решила съм образа да е накрая, така че каквото и да покажа ще е фонче

  6. #6

    Подразбиране

    Мисля да се захвана с този гоблен и имам нужда от помощ. Оригинална комплектовка на Ланарте е. Чудя се как да го шия с 2 или 3 нишки. Не съм го разпечатала още и не знам дали вътре има някаква информация.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  7. #7

    Подразбиране

    Щом е Ланарте, със сигурност вътре трябва да има указания как се шие. Най-добре ги спазвай - така и резултатът ще е максимално добър.

  8. #8

    Подразбиране

    Етапче и от мен.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  9. #9

    Подразбиране

    Добре напредваш,браво!успех

  10. #10

    Подразбиране

    Честита Нова година на всички , които погледнат в моята темичка. Това е новото ми етапче.

    http://www.facebook.com/photo.php?fb...0811862323&typ

    Тук може да видите и другите ми творби. Нямам тема в готови.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    Редактирано от Maria St : 12.01.2012 в 11:43.

  11. #11

    Подразбиране

    Тези тревички,полянки и т.н. се шият много бавно и трудно,поне за мен е така.Спомням си като бродирах "Момичето в бяло"и"Момчето в синьо" 1:1 ,толкова ме изнервиха,но все пак ги довърших.Пожелавамти успех и търпение

  12. #12

    Подразбиране

    Ти си герой! Всеки друг би предпочел да шие девойката с приоритет, вместо скучния фон. А ти непоклатимо се движиш напред през поляната и камънака! Браво

  13. #13

    Подразбиране

    Аз винаги започвам от трудната част. Освен това момичето е в светли цветове и затова ще остане последно. Така както върви обаче ще си имам проблем с конците отново. Може и да се наложи да го прекъсна докато си ги набавя. Има какво да се шие - чакат ме още 3 незапочнати. Но да видим.........

  14. #14

    Подразбиране

    Имам тема само в етапи и затова пиша тук. Опитвам се да си направя албум в снимка.бг , но не съм сигурна дали се вижда нещо. Моля, ако някой влезе да пътвърди , че е видял нещо. Благодаря предварително!

    http://mariast.snimka.bg/tapestries/gobleni.704106

  15. #15

    Подразбиране

    Реклама:
    Да, виждат се 2 гоблена.

Страница 1 от 4 123 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •