Показване на 1 до 11 от 11

Тема: За radikal.ru

  1. #1

    Подразбиране За radikal.ru

    Здравейте, момичета! Да ви се оплача, че от няколко дни когато се опитам да кликна върху снимка, мината през радикала, не ми се отваря. При вас работи ли? Ако е само при ман, къде бих могла да търся проблема?
    Никога не хвърляй кал! Улучиш или не, ръцете ти ще останат мръсни!

  2. #2

    Подразбиране

    Малко бавно,но работи.Сутринта закачвах снимки на нещата,които търся в Осинка.

  3. #3

    Подразбиране

    Благодаря, но при мен не отваря картинката, когато се опитам да я уголемя, кликвайки върху нея.
    Никога не хвърляй кал! Улучиш или не, ръцете ти ще останат мръсни!

  4. #4

    Подразбиране

    По вероятно да ти е слаб интернета .

  5. #5

    Подразбиране

    И аз ползвам радикала но нямам никакви проблеми. Дори когато ми е слаб нета бавно зарежда но пак отваря снимките
    v_g_g@mail.bg

  6. #6

    Подразбиране

    От няколко дни и при мен не се отваря

  7. #7

    Подразбиране

    Аз имам същия проблем.

  8. #8

    Подразбиране

    Момичета, когато искате да отворите картинката в радикал.ру, горе в прозореца, където се изписва линка, се вижда, че завършва на jpg.html. Трябва да изтриете .html и тогава картинката ще се покаже.
    Надявам се да съм била ясна.

  9. #9

    Подразбиране

    Момичета, имам проблем с Радикала. От няколко дни не виждам снимките, качени чрез него. Не ми е слаб интернета, нито съм подменяла настройки или антивирусната, но не ми дава картинка във форума. А явно вие виждате снимките, защото чета коментари. Помогнете, моля.

  10. #10

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от veneta_az Виж мнение
    Момичета, имам проблем с Радикала. От няколко дни не виждам снимките, качени чрез него. Не ми е слаб интернета, нито съм подменяла настройки или антивирусната, но не ми дава картинка във форума. А явно вие виждате снимките, защото чета коментари. Помогнете, моля.
    Пробвай да влезеш през друг браузър. Предполагам, че сега влизаш през Мозила. Използвай Интернет Експлорър.
    Не отговарям на ЛС, написани на латиница или неграмотно, без прикачена снимка и без имейл адрес!

  11. #11

    Подразбиране

    Реклама:
    Нели, благодаря. Всъщност ползвам Опера. Сетих се да ползвам Експлоръра по-късно и сега виждам картинките, но не обичам да го ползвам. Дали е нещо в ностройките на Операта или проблема все пак е в Радикала?

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •