Благодаря на всички за похвалите. Аз още като го видях за първи път като го пуснаха и се влюбих в него. Впечатли ме това, че изглежда като рисувана картина и това магично преливане на цветове... Направо е уникален! И после scorpion4eto го пусна тук в темата за заменки и продажби и веднага го купих, въпреки че точно в този момент ми беше излишен разход, ама..... вие знаете как е с това хоби. Пък и ако чакам да се видя много с пари... ще стане като с един Дименшънс дето от 2-3 години му се каня и така и не си го купувам.
Моята дъщеря, която е на 5 каза, че й приличал на онази реклама на някакъв прах за пране /не помня сега кой беше точно/, където детенцето и майката са в градината и на майката роклята се преливаше с цветята отзад. И наистина има прилика в идеята....
NIA, aз така и не можах да свикна с идеята за кръстчетата. И продължавам да си предпочитам гобленовия бод. Някак ми е по детайлно с него. Но това е само, когато става дума за изцяло шиещ се гоблен без контури. Естествено, че има фирми и модели, които няма как да се сменят и като цяло избягвам да си правя подобни експерименти...
Freeky, на фирма Лука-С е и се води кат. номер G530. А с кръстче е с друг кат. номер, но не знам кой. Може би NIA ще каже.