Страница 5 от 9 ПърваПърва ... 34567 ... ПоследенПоследен
Показване на 61 до 75 от 127
  1. #61

    Подразбиране

    Благодаря на всички, че харесахте скромното ми творенийце!
    Сега ще му търся рамка от левчетата, лошото е че размера му е около 15/20 см, но рамките с този размер от левчетата са с около 1-1,5 см по-малки от написаното. И рамките 15/20, които имам вкъщи идват малки. Сега ще го мисля...Ако не- на рамка в магазина, няма как...

  2. #62

    Подразбиране

    mirastiv не знам от къде си,но в магазин "Джъмбо" има доста различни размери рамки и са по 5-6 лв.

  3. #63

    Подразбиране

    Прекрасни мечета!Стана ми коледно!

  4. #64

    Подразбиране

    И на мен ми стана много коледно!

  5. #65

  6. #66

    Подразбиране

    Благодаря на irina48, за съвета- ние тук нямаме Джъмбо, но съм ходила и явно не съм ги забелязала- ще проверя там дано намеря подходяща...

  7. #67

    Подразбиране

    Това е нещо, което уших преди около година и сега реших да го използвам за експеримент да го рамкирам сама.

  8. #68

    Подразбиране

    А това е гоблена, с който ще участвам на изложбата в Търново

  9. #69

    Подразбиране

    Справила си се чудесно с оформлението,а гоблените са повече от прекрасни. Успех в конкурса
    Роденият да пълзи няма как да полети!
    http://abazova.snimka.bg/other/moyat...28684.20293928

  10. #70

  11. #71

    Подразбиране

    Страхотно е!

  12. #72

    Подразбиране

    Прекрасен е този гоблен!

  13. #73

    Подразбиране

    Браво Мира,чудесно си се справила с рамкирането,а най-вече с ушиването.Супер са и двата
    neli0909@abv.bg
    Отрежеш ли крилете на жената,тя ще полети на метла!

  14. #74

    Подразбиране

    Браво Мирослава.Справила си се чудесно с рамкирането.А гоблена за участие в играта не знам защо но не го виждам.Но знам че е Лещен и те поздравявам.

  15. #75

    Подразбиране

    Реклама:
    Ето няколко от последните ми ушити неща. Едното вече сте го видели сигурно- то беше част от подаръка на Даниела Славова в играта ЧРД. Совата е шита на тонирана от мен панама с куркума- метода беше написал някой тук във форума и аз реших също да се пробвам. Мисля, че се получи много интересно. А третото е модел на Point de croix. Размерите му са само 13х13, но за сметка на това ми отне ужасно много време за ушиване- толкова 1/4 бод и контур....направо ме довърши....




Страница 5 от 9 ПърваПърва ... 34567 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •