Страница 8 от 9 ПърваПърва ... 6789 ПоследенПоследен
Показване на 106 до 120 от 127
  1. #106

    Подразбиране

    Изглежда като рисувана картина ...,прекрасен е!

  2. #107

    Подразбиране

    Много е красив! На коя фирма е гоблена?

  3. #108

    Подразбиране

    Прекрасен гоблен! И тези наситени цветове.

  4. #109

    Подразбиране

    Много красив гоблен!

  5. #110

    Подразбиране

    Прекрасен гоблен! Тези цветя, преливащи от полата към градината и обратно...нямам думи. Ярки, живи цветове, които те пленяват. Много красиво!

  6. #111

    Подразбиране

    Благодаря на всички за похвалите. Аз още като го видях за първи път като го пуснаха и се влюбих в него. Впечатли ме това, че изглежда като рисувана картина и това магично преливане на цветове... Направо е уникален! И после scorpion4eto го пусна тук в темата за заменки и продажби и веднага го купих, въпреки че точно в този момент ми беше излишен разход, ама..... вие знаете как е с това хоби. Пък и ако чакам да се видя много с пари... ще стане като с един Дименшънс дето от 2-3 години му се каня и така и не си го купувам.
    Моята дъщеря, която е на 5 каза, че й приличал на онази реклама на някакъв прах за пране /не помня сега кой беше точно/, където детенцето и майката са в градината и на майката роклята се преливаше с цветята отзад. И наистина има прилика в идеята....
    NIA, aз така и не можах да свикна с идеята за кръстчетата. И продължавам да си предпочитам гобленовия бод. Някак ми е по детайлно с него. Но това е само, когато става дума за изцяло шиещ се гоблен без контури. Естествено, че има фирми и модели, които няма как да се сменят и като цяло избягвам да си правя подобни експерименти...
    Freeky, на фирма Лука-С е и се води кат. номер G530. А с кръстче е с друг кат. номер, но не знам кой. Може би NIA ще каже.

  7. #112

    Подразбиране

    Невероятен е много ми харесва.Страхотно съчетание на цветовете. Браво!

  8. #113

    Подразбиране

    Чуден..........
    Има още един такъв пастелен, само че дамата е в синьо на морския бряг......... Пак е на Лука
    А номерата на моделите са едни и същи, буквата отпред е различна

  9. #114

    Подразбиране

    Вече мога да покажа последното мъниченце, за което си откраднах време.
    Откакто започнах работа, както се вижда не съм много производителна но... какво да се прави
    И даже ми останаха половината конци и мога да го ушия още един път, което най-вероятно ще направя някой ден
    Та това е то....
    А и да не забравя.... това е втория комплект, който беше толкова обсъждан във Фейсбук, когато продадох другия.
    Ето този е от подаръка на Krisi - neznainata. Чак сега успях да го ушия, но пък беше с голямо желание и както винаги Дименшънс ти доставя огромно удоволствие.
    Krisi, още веднъж ти благодаря за него - много е хубав

  10. #115

    Подразбиране

    Всичко на Дим. е прелестно ♥ Да ти е честито гобленчето, мила ♥

  11. #116

    Подразбиране

    Ярко , живо , красиво. Честито , страхотно е
    v_g_g@mail.bg

  12. #117

    Подразбиране

    Много е красив! Дименшън си е дименшън - поне в моите очи, техните дизайни нямат равни! Да ти е честит!

  13. #118

    Подразбиране

    Ето и моята красавица завършена, изпрана и изгладена. Сега остава и да я рамкирам и да й измисля местенце
    Като цяло не съм доволна заради разграфяването, което се вижда ужасно отдолу.... Не знам защо си въобразих, че така ми се струва само... Ама не... Мислех си да ушия фона в 3 нишки, но защо не го направих, не знам. Сега много ме дразни.

  14. #119

    Подразбиране


    toniedobreva@gmail.com



    Открито заявявам какво мисля и не позволявам да ме заплашват за това,което мисля!Живея в демократична държава и не позволявам да ми упражняват тоталитарни методи!

  15. #120

    Подразбиране

    Реклама:
    Много е красива тази девойка Особено ми харесва как изпъква червеният цвят като водещ, както и цялата пастелност на изображението. Гобленът наистина е чудесен. Поздравления
    cruzeiro@abv.bg

    Всичко е наред...

Страница 8 от 9 ПърваПърва ... 6789 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •