Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Показване на 16 до 30 от 30
  1. #16

    Подразбиране

    И това е красиво но не оставяй райското кътче.Ще те ръчкаме непрекъснато да си знаеш. Чакам следващо етапче.

  2. #17

    Подразбиране

    След като доста време отново го бях зарязала, сега пак го започнах с нов ентусиазъм ...
    Ето новия ми етап до тук:

    http://mirastiv.snimka.bg/tapestries...13083.27740258

  3. #18

    Подразбиране

    С една дума КРАСОТА.Вече му се вижда края а следващия етап вече да е в готовите.
    kalvacheva@abv.bg
    skype: zlatka kalvacheva

  4. #19

    Smile

    Прекрасно се получава до тук, опашката на пауна е разкошна. Давай смело напред.
    Щастието е единственото нещо, което човек може да раздава без да притежава.
    nimate@abv.bg
    http://www.snimka.bg/?profile,albums
    http://sports.mymall.bg/index.php?ref=43180

  5. #20

    Подразбиране

    Благодаря ви!
    Истината е, че върви мноооого бавно, въпреки че всяка свободна минутка сме заедно , но ще го довърша веднъж за винаги и да се свършва... .
    До края ще има още няколко етапа да показвам- ей така за да ми давате кураж и да не спада ентусиазма ми

  6. #21

    Подразбиране

    Не го зарязвай повече, толкова е красив!

  7. #22

  8. #23

    Подразбиране

    А това ми е новозапочнатия до тук- малко смених цветовете, защото не ми харесваше синьото

    ето какво трябваше да е:

    Как мислите, сбърках ли или е по-добре така?

  9. #24

    Подразбиране

    Райското кътче е станал прекрасен.
    Но за маската не мога да дам съвет.Харесвам ги но не ми допадат и се въздържам от коментари.

  10. #25

    Подразбиране

    невероятно красиви са цветята
    чакам с нетърпение да покажеш докъде си с Леврон,че и аз довършвам моя от доооста дълго време

  11. #26

    Smile

    И Леврона и новият са много красиви,
    А за смяната на цветовете - щом на тебе ти харесва - сменяй - твоят дом ще краси ..................

  12. #27

    Подразбиране

    И новият ти започнат гоблен е уникален, той е в мойте бъдещи планове и ако е удобно да споделиш схемата. А смяната на цветове също ми харесва, ще следя с голям интерес.
    kalvacheva@abv.bg
    skype: zlatka kalvacheva

  13. #28

    Подразбиране

    Тези дни ще кача ново етапче от Африканския- малко го подцених като трудност и време, за което ще стане, но пък мерака като е голям, нещата се получават...
    За смяната на цветовете съм доволна вече- аз отначало бях колеблива за това дали е добра идеята, но сега вече много ми харесва в сравнение с оригинала.
    Zlatka, разбира се ще ти изпратя схемата!

  14. #29

    Подразбиране

    Мирослава, благодаря ти за схемата и съвета за принтера моят е цветен. В момента бродирам ирисите но ще започна да си набавям конците за африканската, в петък ще идвам до София и ако имам време ще си потърся конци, синът ми ще е студент и по често ще идвам.А би ли ми казала в кое ателие рамкираш и цените как са, таз много ми хареса.
    kalvacheva@abv.bg
    skype: zlatka kalvacheva

  15. #30

    Подразбиране

    Реклама:
    Ами аз съм от Търговище и имаме всичко на всичко 1 магазин за гоблени, конци и рамки . Така че нямам избор така или иначе. Но този магазин съществува от мнооооого години и собствениците си работят по-голямата част от рамките и имат доста голям асортимент. Мисълта ми е, че са доста старателни в това, което правят и рамките се получават добре. Тази на пауна конкретно ми излезе 42 лева, но той не е много малък, а и тя беше от по-скъпите модели. Но аз просто не харесах повече друга и накрая реших, че след толкова мъки да го ушия си заслужава да получи подобаваща рамка.
    Но като гледам, че си от Пазарджик, едва ли те интересува тази информация.
    Имаше някъде тук във форума тема за рамките. Може би там са писали момичета от София и може да пуснеш въпросче за добро ателие в София, да те посъветват.
    А за африканския си спази инструкцията и го ший на 18 каунт бяла Аида, че има 1/4 кръстчета и някъде има празни места, където бялата панама се вижда и ако е на друг цвят или каунт може да не се получи добре.

Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •