Страница 1 от 11 123 ... ПоследенПоследен
Показване на 1 до 15 от 154

Тема: Michelle

  1. #1

    Подразбиране Michelle

    Дълго време обмислях и отлагах идеята да покажа на всички Вас своите гобленчетата

    Ще започна със Запустялата воденица/Летен ден


    Това е вторият ми започнат гоблен (първият - маргаритките, все още стои в шкафа, без фон). Отне ми само някакви си 10 години за да го завърша

  2. #2

    Подразбиране

    Този мъник ме плени... Плановете бяха да го сложа в рамка, когато някой ден си имам дъщеря. Е сега дъщеричката ми е на 7 години, а гобленчето - още е без рамка

  3. #3

    Подразбиране

    Харесвам сезоните и настроенията, които носи всеки един от тях. В началото на ХХІ век имах планове да ги ушия всичките, но ето докъде стигнах...


    Успокояващато е, че ми остават само два сезона. Дори съм се подсигурила със схемите им. Остава само...

  4. #4

    Подразбиране Тина

    Ето още едно момиченце - Тина. Том също влизаше в бъдещите ми творчески планове, преди те да се променят.

  5. #5

    Подразбиране Майчина милувка


    Този гоблен е свързан с един от най-щастливите моменти в живота ми - очакването на бял свят да се появи дъщеричката ми.

  6. #6

    Подразбиране Св. Мина


    Ушит за участие в конкурс. С него мога да обогатя темата: Неуспехи. Все се каня да разшия фона около главата на коня, но това са подробности

  7. #7

    Подразбиране Роял Париж

    Ето и малко детски:

  8. #8

    Подразбиране Деница, Благодаря!

    Дойде време да Ви представя и гоблена, с който открих форума...

    Бях запленена от Майкъл Пауъл и все още съм...

  9. #9

    Подразбиране Книгоразделителчета

    И сега да Ви разкажа една история, свързана с едно от тези двете.

    Бях си наумила да направя подарък на много близки приятели - съпруг и съпруга. Започнах да шия първия книгоразделител, с надеждата че вторият ще се появи като схема.
    Рових в руски форуми и хранилища, молих Вас за помощ, но тя така и не излезе. Тогава се принудих да извадя схемата по снимка и да напасна цветовете. Споделих схемата и с останалите почитатели на М. Пауъл.
    Момичета, не е за вярване, но две седмици по-късно свалих собствения си файл от рускините. С тази разлика, че той вече се разпространяваше без уговорката, че не е пренабор на оригинална схема. Все още нямам ВМ005 и ВМ006 - ако на някой му се намират, ще бъда благодарна да ми ги изпрати.


  10. #10

    Подразбиране

    Поздравляния за красивата колекция

  11. #11

    Подразбиране

    Браво, на мен последните най-много ми харесват.

  12. #12

    Подразбиране

    Браво на теб,имаш хубава колекция
    neli0909@abv.bg
    Отрежеш ли крилете на жената,тя ще полети на метла!

  13. #13

    Подразбиране

    Колекцията ти е разкошна
    Само не знам защо си крила до сега всичките тези красоти?!

  14. #14

    Подразбиране

    Чудесни неща ни показваш! Нетърпелива съм да видя с какво ще ни изненадаш следващия път!

  15. #15

    Подразбиране

    Реклама:
    много хубави неща си ушила, а колкото до гоблена без рамка - да не би да чака втората дъщеричка, пък тогава да му дойде времето за рамкиране - я си признай

Страница 1 от 11 123 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •