Страница 2 от 11 ПърваПърва 1234 ... ПоследенПоследен
Показване на 16 до 30 от 154

Тема: Michelle

  1. #16

    Подразбиране

    Имах подозрения че Michelle ще извади доста красоти и се питах защо не го прави до сега
    Очаквам да се появи и музикалния робин с нетърпение.
    Поздравления Michelle всичко е толкова красиво особено книгоразделителите като знам как изпипваш всико на живо си ги представям как греят.

  2. #17

    Подразбиране

    Прекрасна колекция, а книгоразделителите ми харесаха най-много,да и музикалният робин също. И на мен ми е интересно какъв ще е крайният му вариант.

  3. #18

    Подразбиране

    Като видях как си изпипала ушитото на моя робин нямам никакви съмнения какви още красоти ще ни покажеш.Мога само да ти кажа успех в живота и много ушите красоти в дома ти.

  4. #19

    Подразбиране

    Благодаря Ви, момичета!
    Много ме трогнахте с написаното

    Аби, дано да съм оправдала очакванията... а що се отнася до Китарите - утре си ги взимам облечени и ще показвам, стига да не ги върна за преработка... така че очаквайте новите попълнения в колекцията.

    nikoll, благода ря ти мила. Ако знаеш колко трудно се овладявам да не започна още неща на Майкъл Пауъл - особено след като Светлето ми изпрати едни красоти...

    Лили, за мен беше истинско удоволствие да шия на твоето робинче. Толкова ми беше приятно да съм част от Въртележката, че със сигурност ще ушия за себе си една част от Вашите робинчета. А може пак да се завърти една нова игричка... и аз ще използвам идеите наготово

  5. #20

    Подразбиране

    Michelle, ама защо трябва да се овладяваш и да не шиеш Майкъл Пауъл?

  6. #21

    Подразбиране

    Кой е казал, че няма да шия? Аз просто не мога да се спра само на едно... и ако не се овладея ще ги подхвана няколко, а и се боря с една красота... която автоматично ще "зазимя"и после пак има да се обяснявам, че съм го шила "само" две петилетки

  7. #22

    Подразбиране Тайната градина

    Ето и последните рамкирани:

  8. #23

    Подразбиране

    Голяма красота.И колко ли хубаво ще бъде да си на пейката сред цветята с гоблен или книга в ръка.Леле размечтах се.

  9. #24

    Подразбиране Робин Китари


    Тази красота стана възможна благодарение на abi1004, zezata, ducky, doris, Лили, dianka, ДИДА и Светла Петрова.

  10. #25

    Подразбиране

    Браво на всички момичета, много ми хареса робина! Прекрасен е, да ти е честит!

  11. #26

    Подразбиране

    Много хубава колекция имаш.поздравления!

  12. #27

    Подразбиране

    Прекрасен!Както и другите ти творби!

  13. #28

    Подразбиране

    Поздравления страхотни попълнения. на всички участнички в робина!

  14. #29

    Подразбиране

    Благодаря
    Честита нова 2012 г. на всички, които се отбиват в темичката ми
    Много скоро ще покажа нещо новичко...
    на един контур от края съм

  15. #30

    Подразбиране

    Реклама:
    Десет минути си търсих темичката... едва я открих. Но път имам няколко попълниния за нея
    Някои непрани, други нерамкирани, но ще ги споделя, преди да го отложа за утре и да мине цяла година докато отново се наканя да ги кача
    Ето го и най-новото ми попълнение:

    Много се забавлявах с участието си във Въртележка №4. Ших страхотни неща, едва се сдържам да не започна някои от тях, но имам за довършване и други. И пак съм в борба със самата себе си.

    Благодаря на всички момичета, които участваха в робина и ушиха за мен коледните кексчета на Lili Point! И понеже снимката ми е ужасна, а имената са с метализиран конец ще си позволя още веднъж да ги изброя по реда на ушиването: Dianka, Юра, Zezata, Ducky, Tian_64, Galq_iva, Did_tag, Светла Петрова, Nikoll, nasysy и Дида.

Страница 2 от 11 ПърваПърва 1234 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •