Страница 3 от 11 ПърваПърва 12345 ... ПоследенПоследен
Показване на 31 до 45 от 154

Тема: Michelle

  1. #31

    Подразбиране

    В деня, който Дида финализира Въртележката на моя робин аз завърших този красавец:

    И така в един ден се сдобих с две нови попълнения в колекцията си

  2. #32

    Подразбиране

    А сега да Ви покажа и една миниатюра на M. Powell, която завърших в началото на 2012, но нямаше кой да я снима

    Още не е рамкирана, защото ми се ще да открия и други от серията, и тогава да измисля оформление. Ако някой ги има - пращайте, ще съм Ви благодарна

  3. #33

    Подразбиране

    Ай, Michelle, мелбичката е чудесна!

    И аз съм голям почитател на творчеството на въпросния господин!

  4. #34

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Michelle Виж мнение
    В деня, който Дида финализира Въртележката на моя робин аз завърших този красавец:

    И така в един ден се сдобих с две нови попълнения в колекцията си
    Честито,мила!!!!!Два съвършени гоблена в един ден!!!!Чашките са страхотни!!!!Мелбичката е точно за днес - жегата в Силистра започна.

  5. #35

    Подразбиране

    Е-е-е, робина е станал страхотен!!! Честито!
    А чашките са толкова пъстри! На черния фон изпъкват невероятно!

  6. #36

    Подразбиране

    Честито ти нови гобленчета - едно от друго по-хубави

    И много съм щастлива, че имах удоволствието да ти избоцкам едно от кексчетата

  7. #37

    Подразбиране

    И двете моделчета са много свежи. Чашките по дизайн ли са на черна панама или ти реши да експериментираш?

  8. #38

    Подразбиране

    Момичета, благодаря Ви че се отбихте в темичката ми, поласкана съм от коментарите
    Юра, твоят робин направи устнински фурор у дома. Ших го с много кеф и доста притеснения дали ще го опазя... защото 4-ри годишният ми син има същите червени барабани. Беше много впечатлен от кучето-барабанист. На няколко пъти отмъква схемата - за да свирят заедно с кучето. Беше си истинска drums battle. Благодаря ти за включването в моя робин!

    Nev, чашките са си на черна панама. Можеш да ги видиш в Dimensions - №35218. Променила съм само размерът на панамата - вместо на 14 ги ших на 16.

  9. #39

    Smile

    И чашките и мелбата на МП са фантастични
    За робина нищо не казвам, защото ЛПойнтс ми е слабост.............

  10. #40

    Подразбиране

    И мелбата е страхотна, но чашите са ми фаворит. Създават много настроение.

  11. #41

    Подразбиране

    Михаелче страхотни гобленчета си имаш Поздравления

  12. #42

    Подразбиране

    Ох че хубава мелба, точно за днешните горещини в Силистра. Чашките са разкошни
    v_g_g@mail.bg

  13. #43

    Подразбиране

    Ооооо, влюбих се във всичкооооо! И робина, и чашките (и аз им се каня, като на повечето Дименшъни ) , а за мелбата да не говоря....
    Браво за избора и за изпълнението - на теб и на всички момичета участвали в робина! Разкошни гобленчета и прекрасен спомен!

  14. #44

    Подразбиране

    leleeee kakva svejest mnogo sa krasivi i dvata bravo

  15. #45

    Подразбиране 2014 - №1

    Реклама:
    С настъпването на новата година имах желание да шия нещо цветно... и се получи това:

Страница 3 от 11 ПърваПърва 12345 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •