Показване на 1 до 15 от 58

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Eдна единствена поръчка по интернет съм правила към ЕТ от Враца за гоблена'' Нощен ангел''.Поръчката ми беше изпълнена коректно и експресно.Сърдечно благодаря на Мария Тодорова!

  2. #2

    Thumbs up поръчка от сайта collection1x4@gmail.com

    мили момичета поръчах си гоблен от този сайт и за всички който се интересуват мога да кажа ,че гоблена си пристигна съвсем коректно днес по булпост.Комплекта включва конци,схема /според мен чудесна и четлива/,панама и игла.така че може и вие да си поръчате без притеснения.

  3. #3

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от 1226 Виж мнение
    мили момичета поръчах си гоблен от този сайт и за всички който се интересуват мога да кажа ,че гоблена си пристигна съвсем коректно днес по булпост.Комплекта включва конци,схема /според мен чудесна и четлива/,панама и игла.така че може и вие да си поръчате без притеснения.
    Кой гоблен си поръчахте?
    Аз си купих "Огън и лед" на тази фирма "Колекция 4х4" от магазинчето за гоблени в Подлеза на операта в Бургас. Комплектовката наистина е чудесна, на черна панама е. В този магазин в Бургас предлагат и много други гоблени на тази фирма.

  4. #4

    Подразбиране

    поръчах си гоблена "открадната целувка" който се шие 1:1

  5. #5

    Подразбиране

    Ще ми е интересно да разбера и за други фирми , със сайтове за поръчки , защото и съпругата ми поръчва на Солария и две мнения няма - навреме и коректно , макар че аз имам свое виждане относно тази фирма , но ... няма да занимавам никого с това. Какво ви е мнението за други фирми - Гобкон , Милена стил и т.н.
    Бог не би ме натоварил с нищо, с което не мога да се справя. Но понякога ми се иска Той да ми нямаше чак такова доверие...

    Много хора ще влизат и излизат от живота ти. Но само истинските приятели ще оставят следи в сърцето ти.

  6. #6

    Подразбиране

    Мирко,от "Гобкон" имаше недоволни.Може би се коментираше тук във форума,относно резултата след ушиване на гоблена.Аз нямам лични впечатления.Комплектите на "Милена стил" се получават,но те крадат схемите от други дизайнери и след лека преработка ги пускат на пазара като свои.Та след цялата тирада с две думи - предпочитам оригиналите.Иначе и двете фирми продават по интернет.

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •