Страница 1 от 4 123 ... ПоследенПоследен
Показване на 1 до 15 от 58
  1. #1

    Подразбиране поръчки от интернет

    Поръчах си гоблен по интернет и сега като чета всичко това ми настръхва косата.Трябва да го получа в пощенската станция до 4 работни дни, но незнам дали ще ми позволат да го отворя за да проверя всичко наред ли е.Бихте ли ми дали информация за гоблените на Солария? Благодаря! :? javascript:emoticon(':?')

  2. #2

    Подразбиране

    Щом е на Солария мисля че няма да имаш проблем

  3. #3

    Подразбиране

    Аз купих "Слънчогледите" на фирма "Солария" за подарък и мога да кажа че схемата е много добра.
    Що се касае до цветовете можеш да видиш ушити гоблени на фирма "Солария" в раздел "Вашите творби". Специално на мен "Слънчогледите", избродирани от Jovany са супер. Мисля че няма да се разочароваш.
    Успех!

  4. #4

    Подразбиране

    Jovany гоблените са ти страхотни! Просто съм възхитена. Имаш ли предпочитена фирма от която закупуваш моделите?

  5. #5

    Подразбиране

    И аз не съм имала проблеми със Солария досега
    Не се притеснявай Диди.

  6. #6

    Подразбиране

    Няма никакъв проблем с гоблените на Солария, бъди спокойна.
    Всичко се случва само един път в живота
    http://snimka.bg/album.php?album_id=2903

  7. #7

    Подразбиране

    Някой има ли впечатления от фирма за продажба на комплектовани гоблени на име www.gobleniniki.com? Някаква от Девня е... Но искат 80% от цената предварително и чак тогава изпращали комплекта... А показаните на страницата са снимки на картини, нямат вид на гобленил Иначе ми се видяха много интересни...Моля ако някой знае нещо за тази фирма, да ми каже...

  8. #8

    Подразбиране Каталог Гоблени

    Цитат Първоначално написано от Elizabet65 Виж мнение
    Някой има ли впечатления от фирма за продажба на комплектовани гоблени на име www.gobleniniki.com? Някаква от Девня е... Но искат 80% от цената предварително и чак тогава изпращали комплекта... А показаните на страницата са снимки на картини, нямат вид на гобленил Иначе ми се видяха много интересни...Моля ако някой знае нещо за тази фирма, да ми каже...
    Каталог Гоблени е, и вече няма предварителни 80%. Прегледай условия отново. А снимките на страницата са 90% от това което се получава след ушиването на гоблена, останалите 10% са влошени като качество заради кражбите на моделите. На сайта има и раздел ушити модели.

  9. #9

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Anonymous Виж мнение
    Поръчах си гоблен по интернет и сега като чета всичко това ми настръхва косата.Трябва да го получа в пощенската станция до 4 работни дни, но незнам дали ще ми позволат да го отворя за да проверя всичко наред ли е.Бихте ли ми дали информация за гоблените на Солария? Благодаря! :? javascript:emoticon(':?')
    Шила съм два на Солария - Вярно,от безплатните/по онова време,че сега ги няма/.Имат разкошни четливи схеми.И двата ги ших без да задрасквам по схемата.Много съм доволна.Ако искаш ги виж в Творбите.Червени рози и Камелии.
    http://www.youtube.com/watch?v=UFNV7tcI2ho
    "Рандеву" в Кичука, 13.00 часа


  10. #10

    Thumbs up

    Шила съм гоблени на солария и съм много доволна

  11. #11

    Подразбиране

    Мисля,че няма да имаш проблеми със Солария.Досега не съм чула изобщо някой да е имал проблем.Не се тревожи,а се подготви за новия гоблен.Успех!

  12. #12

    Smile

    Мила, аз също мисля че няма да имаш проблеми с тази фирма. Поръчвала съм си по пощата "Ангел хранител". Стана страхотен! Схемите са страхотни и конците са оригинални ДМС и ми стигнаха. Приготвяй се за шиене!

  13. #13

    Подразбиране

    Ние в къщи сме шили досега два гоблена на Солария - и все с поръчки по Интернет. Всеки път идваха навреме. Аз първия път за всеки случай им се обадих и по телефона - да съм сигурна дали са получили поръчката ми, дали наистина ще ми я изпратят... Но след това повече не се наложи да го правя. Гоблените са "Великолепната Мадона" и "Фея на богатството" -станаха невероятни! Схемите наистина са четливи, а конците - съвсем достатъчно, дори останаха.

  14. #14

    Подразбиране

    Изключително доволна съм от тях, коректни са и всичко е точно и на време. Шила съм два гоблена на тази фирма Добруджански слънчогледи и Дамата с воала и още един ме чака - Пролетина. Харесвам ги!

  15. #15

    Подразбиране

    Реклама:
    Eдна единствена поръчка по интернет съм правила към ЕТ от Враца за гоблена'' Нощен ангел''.Поръчката ми беше изпълнена коректно и експресно.Сърдечно благодаря на Мария Тодорова!

Страница 1 от 4 123 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •