Страница 2 от 4 ПърваПърва 1234 ПоследенПоследен
Показване на 16 до 30 от 58
  1. #16

    Подразбиране Запознаство с въпрос

    Зравейте аз токущо се регистрирах. Обичам да шия но не съм го правила отдавна.Имам няколко ушити икони и ми се иска да започна отначало. Къде се намира тази фирма Соларис и какви са цените. Съвсем съм се откъснала.Моля за съвет и предварително благодаря.Поздрави и успех на всички.

  2. #17

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от maleks Виж мнение
    Шила съм два на Солария - Вярно,от безплатните/по онова време,че сега ги няма/.Имат разкошни четливи схеми.И двата ги ших без да задрасквам по схемата.Много съм доволна.Ако искаш ги виж в Творбите.Червени рози и Камелии.

    Има раздел безплатни

    http://www.solaria-gallery.com/gobleni/index.html

  3. #18

    Подразбиране

    Аз съм поръчвала , и не съм имала проблем,с наложен платеж и идва до 2 дни.Даже на Йерусалимската икона единия конец не ми стигна и ми го пратиха.Това е последното което поръчах, но на Гинокардия и то дойде за 2 дни.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  4. #19

    Thumbs up поръчка от сайта collection1x4@gmail.com

    мили момичета поръчах си гоблен от този сайт и за всички който се интересуват мога да кажа ,че гоблена си пристигна съвсем коректно днес по булпост.Комплекта включва конци,схема /според мен чудесна и четлива/,панама и игла.така че може и вие да си поръчате без притеснения.

  5. #20

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от 1226 Виж мнение
    мили момичета поръчах си гоблен от този сайт и за всички който се интересуват мога да кажа ,че гоблена си пристигна съвсем коректно днес по булпост.Комплекта включва конци,схема /според мен чудесна и четлива/,панама и игла.така че може и вие да си поръчате без притеснения.
    Кой гоблен си поръчахте?
    Аз си купих "Огън и лед" на тази фирма "Колекция 4х4" от магазинчето за гоблени в Подлеза на операта в Бургас. Комплектовката наистина е чудесна, на черна панама е. В този магазин в Бургас предлагат и много други гоблени на тази фирма.

  6. #21

    Post

    И аз мога да се похваля от фирма Солярия моятя Мадоната с гроздето е от нея и съм много доволна страхотен подбор на конците и идват много бързо .Мисля че ще останеш доволна

  7. #22

    Подразбиране

    поръчах си гоблена "открадната целувка" който се шие 1:1

  8. #23

    Подразбиране

    Ще ми е интересно да разбера и за други фирми , със сайтове за поръчки , защото и съпругата ми поръчва на Солария и две мнения няма - навреме и коректно , макар че аз имам свое виждане относно тази фирма , но ... няма да занимавам никого с това. Какво ви е мнението за други фирми - Гобкон , Милена стил и т.н.
    Бог не би ме натоварил с нищо, с което не мога да се справя. Но понякога ми се иска Той да ми нямаше чак такова доверие...

    Много хора ще влизат и излизат от живота ти. Но само истинските приятели ще оставят следи в сърцето ти.

  9. #24

    Подразбиране

    Мирко,от "Гобкон" имаше недоволни.Може би се коментираше тук във форума,относно резултата след ушиване на гоблена.Аз нямам лични впечатления.Комплектите на "Милена стил" се получават,но те крадат схемите от други дизайнери и след лека преработка ги пускат на пазара като свои.Та след цялата тирада с две думи - предпочитам оригиналите.Иначе и двете фирми продават по интернет.

  10. #25

    Подразбиране

    а "Колекция 4х4" не крадат ли? те някъде да написали по дизайн на вервако или дименшън? не! всички са откраднали поне 1 дизайн. милена стил поне има прилични цени и конците стигат, а герика? краде официално. мисля спор няма, че оригинала е най-доброто, но пък да сме реалисти, цените им не са за всеки джоб и понякога са неоправдано високи. аз лично от милена стил нямам оплаквания, всичко се е получило добре.

  11. #26

    Подразбиране

    Солария не случайно са уважавано име. А относно сайта gobleniniki.com може да имат няколко модела, но ми се видяха страхотни! Иска ми се да ушия ''Бяла зима'' и ако някой има впечатления от тази фирма нека каже, за да знам мога ли да се доверя и да си поръчам.
    Когато имаш любов край себе си, имаш всичко. Когато я нямаш, не е важно какво друго имаш...

  12. #27

    Подразбиране

    МОЖЕ ЛИ ДА каже някой порь4вал ли е по интернет гоблени на" ГОБЛЕНСЕТ" И КАК СЕ ПОРЬ4ВАТ И НА "ДИМЕНШЬНС"?МНОГО БЛАГОДАРЯ

  13. #28

    Подразбиране

    Здравейте момичета и момчета. Да сте попадали случайно на сайта по-долу и дали някой си е поръчвал от него? Интересувам се не само дали са надеждни, но и дали са им хубави схемите.

    http://gob-le-ni.hit.bg/index.html
    Когато имаш любов край себе си, имаш всичко. Когато я нямаш, не е важно какво друго имаш...

  14. #29

    Подразбиране

    Мили момичета,искам само да споделя,че една близка си поръча уж комплект за гоблен,изпрати 40 лева и накрая получи само схемата.А самата схема била малък кошмар.За съжаление,не мога да кажа името на сайта,понеже въпросната ми позната е доста на ти с комп и интренет.Единственото,което ми идва наум,че са предлагали само схеми,а комплектовката си остава за твоя сметка.Споредм мен не трябва да с гласува голямо доверие на сайтове,предлагащи само схеми.

    toniedobreva@gmail.com



    Открито заявявам какво мисля и не позволявам да ме заплашват за това,което мисля!Живея в демократична държава и не позволявам да ми упражняват тоталитарни методи!

  15. #30

    Подразбиране

    Реклама:
    Това доста ми помогна относно моя въпрос....мерси.
    Когато имаш любов край себе си, имаш всичко. Когато я нямаш, не е важно какво друго имаш...

Страница 2 от 4 ПърваПърва 1234 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •