Страница 6 от 17 ПърваПърва ... 4567816 ... ПоследенПоследен
Показване на 76 до 90 от 246
  1. #76

    Smile

    Валя,всички суперлативи са напълно заслужени,радвай им се!Истински шедьовър-за ценители.Цяла вечер се връщам на етапите...красота!Приеми искреното ми възхищение!

  2. #77

    Подразбиране

    Уникално е! Нямам думи! Просто това творение трябва да се гледа наживо, красотата му се вижда тогава! Смятам, че бързо го уши и даже приготвяш следващия. Завиждам ти благородно за търпението
    МНОООООГО КРАСИВО! РАЗКОШ!
    Любовта прави хората по-добри!

    val_slav@abv.bg

  3. #78

    Подразбиране

    И от мен - заслужени поздравления и овации. Жалко, че не дават повече емотикони, заслужаваш много повече поздравления.

  4. #79

    Подразбиране

    Благодаря много,много за тази подкрепа!!!Толкова хубави неща ми написахте,накарахте ме да се изчервя.Мисля ,че без вас нямаше да имам стимул за работа.

  5. #80

    Подразбиране

    За първи път ги виждам тези мандали. Прекрасни са
    С всички тези различни бодове, мъниста, камъчета, ламе и какво ли още не - ефекта на готовата работа е поразителен. Поздравления за труда и перфектната изработка. С удоволствие ще надничам, за да следя етапите и на следващите мандали
    Невероятна красота.

  6. #81

    Подразбиране

    Крайният резултат е зашеметяващ
    Как мислиш да го оформиш?
    Представих си го върху малка маса със стъкло отгоре.

  7. #82

    Подразбиране Браво !!!!

    Невероятно нещо си сътворила не е мандали ,а"медал от олимпиада " За това заслужаваш златен медал !!!-Аз си го преставям поставено в някоя галерия да го видят много,много хора! Произведение на изкуството !!!

  8. #83

    Подразбиране

    Много,много благодаря за хубавите думи!
    Всъщност мандалата вече е оформена,но не съм я показвала![IMG]
    [IMG][/IMG][/IMG]

  9. #84

    Smile

    Валя,твоята мандала е един от мотивите ми за нац.среща.Адмирации още един път!

  10. #85

    Подразбиране

    Леле ти знаеш ли каква беля направи с тези нови за мен дизайни? След твоята страничка се прехвърлям да разглеждам мандали. Сега сериозно-творбата ти е повече от прекрасна, рамката е много добре подбрана и направо благородно ти завиждам за "бижуто", което сътвори. Успех с новата мандала и ще следя етапите ти с интерес!

  11. #86

    Подразбиране

    Мили момичета,благодаря много за това,че ме окуражавате и подкрепяте.
    Цвети,ще се радвам,ако моята мандала стане повод повече хора да посетят Бургас и гобленарската среща.
    Показвам ви още нещо от мен.[IMG][/IMG]

  12. #87

    Подразбиране

    Изключително нежен гоблен

  13. #88

    Подразбиране

    Mммммм, аз го видях на живо - прекрасен е

  14. #89

    Подразбиране


    Днес една моя любима прителка ми се скара ,че показвам работите си само във фейсбук и аз дълго си търсих темичката ,за да ви покажа какво съм сътворила досега /не ,че е много/.

    Освен това почнах и нова мандала Butterfly Lace mandala.Вярно ,че от нея имам съвсем мъничка ушита част и тепърва ме очаква интересното.

  15. #90

    Подразбиране

    Реклама:
    Да ви кажа честно,не знам защо така ми се получи разхвърляна публикацията.Извинете ме ,аз съм компютърен инвалид.

Страница 6 от 17 ПърваПърва ... 4567816 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •