Показване на 1 до 15 от 94

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от wylchin Виж мнение
    Аз предлагам да определим по няколко кривулки за месец и предварително да определим какво ще шием всеки месец, защото понякога имаме много време, а понякога дори не ни се шие. Предлагам за януари да започнем с бискорню, защото това е първата и основна кривулка и дори шевът е кръстен на нея. Като втори вариант може да добавим камбанка, която да ушием за новата година. За февруари може да бъде пендибубъл, защото много прилича на сърце за Свети Валентин. Като втори вариант възглавничка в различни форми, включително и сърце. За март бискорню-лале или зигугу. Те се шият почти по еднакъв начин и т.н.
    аз съм съгласна

  2. #2

    Подразбиране

    Тук съм и аз
    Аз също съм за бискорню за първия месец, и пендибул за втория(февруари) - точно така ги мислех и аз
    Аз имам няколко линкове, ще слагам когато е нужно.
    Обаче според мен най-напред трябва да се покаже как се зашиват една за друга отделните части, защото това е много важно. Също така и някой по особени бодове могат да се покажат предварително, които често се използват в тези кривулки.
    Зигугуто, берлингото също не са много трудни. Но например - кубче, лале, пятиклинка - може малко на по-късен етап да се включат.
    С 15 парчета както се прави пятиклинката може да се правят още няколко форми в зависимост от сглобяването. А с 10 - може да се направи звезда. А може да направим само 10 или 11 неща през годината, като дадем възможност за личен избор за 1(или 2) месеца пауза за всеки участник. Всичко се случва и при най-голямо женание пак може да се провалят предварителни паланове.

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •