Показване на 1 до 15 от 94

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    За всеки месец имаше определена кривулка, като впоследствие сложиха по няколко варианта, напр. за декември елхичка, шишарка, камбанка, торбичка за бонбони. Ние започнахме от септември миналата година и кривулките бяха зигугу, бискорню-лале, възглавничка, елхичка, батончик (бонбон), пендибубъл, бискорню, калъфче за ножица, пинкип, берлинго, осмоъгълник, пятиклинка. Можеше да се замени дадена кривулка с друга която не е в списъка. Имаше пълен и лайт варианти. При пълния шиеш всички кривулки, а при лайта, колкото ушиеш.
    Ето направо линк за играта и галерията.
    Редактирано от wylchin : 18.12.2011 в 20:18.

    Даже и да ви изядат, пак имате два изхода.

  2. #2

    Подразбиране

    Записвам се
    Ама не ми е ясно следното - кой ще показва - щото идеята е да се научим - или нещо не съм разбрала правилно ?!?

  3. #3

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Юра Виж мнение
    Записвам се
    Ама не ми е ясно следното - кой ще показва - щото идеята е да се научим - или нещо не съм разбрала правилно ?!?
    хайде първо да поизмислим точно какво ще правим, пък по нета има много уроци, ще ги качваме тук. Ако искате да разделим кривулките по месеци, ама аз не съм сигурна, че точно ще спазвам месеците. Малко съм на настроения, но пък целта на играта е точно това - да ни стимулира да направим нещо различно

  4. #4

    Подразбиране

    Ами тогава да дам следното предложение:
    Дава се фигурката за месеца и се пуска линк с видео урок за нейното изработване.
    На края на месеца който е изработил такава фигурка пуска нейна снимка.
    Така няма да сме длъжни всеки месец да правим нещо и ще можем да прескачаме по настроения.

  5. #5

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от wylchin Виж мнение
    тук има всичко, което ни е необходимо - снимки, линкове ....! Надявам се рускините да нямат против да го ползваме.

    Като ми остане малко повече време, че сега малкия ми е болен и ми е само в ръцете, ще напиша кривулките по месеци и срещу всяка ще има линк с някакъв урок как се прави.

  6. #6

  7. #7

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от wylchin Виж мнение
    как да напиша нещо вместо линка, който слагам? преди съм го правила, но сега не мога да се сетя как беше

    благодаря smeshko
    Редактирано от tazzzz : 21.12.2011 в 10:07.

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •