Страница 5 от 7 ПърваПърва ... 34567 ПоследенПоследен
Показване на 61 до 75 от 94
  1. #61

    Подразбиране

    А няма ли да определим дата от която всеки, който е направил нещо да го показва?

  2. #62

    Подразбиране

    Ето и начина на сглобяване.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    • Тип на файла: jpg 1.jpg‎ (5.6 KB, 137 показвания)
    • Тип на файла: jpg 2.jpg‎ (6.0 KB, 137 показвания)
    • Тип на файла: jpg 3.jpg‎ (47.0 KB, 4 показвания)
    • Тип на файла: jpg 4.jpg‎ (5.2 KB, 137 показвания)
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  3. #63

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от smeshko Виж мнение
    А няма ли да определим дата от която всеки, който е направил нещо да го показва?
    ами, нека го показваме от началото на следващия месец, иначе давайте предложения.
    Само не разбрах в тази тема ли ще останем или за всеки месец ще отваряме нова . Ако ще се заемам аз с организацията, нека и някой да ми помага, че не съм сигурна, че ще се справя с всичко.

    ако пропускам да отразя някои мнения, моля да ме извините.

  4. #64

    Подразбиране

    Дотук което прочетох, много ми харесва планът за действие. мога да покажа едно, две предложения. само дето не им знам името.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  5. #65

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от dianka Виж мнение
    Дотук което прочетох, много ми харесва планът за действие. мога да покажа едно, две предложения. само дето не им знам името.
    първото ако не бъркам е лале, а второто е книжка за игли. И двете са в списъка

  6. #66

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от tazzzz Виж мнение
    ...............................
    Ако ще се заемам аз с организацията, нека и някой да ми помага, че не съм сигурна, че ще се справя с всичко.

    ако пропускам да отразя някои мнения, моля да ме извините.
    Ленка, аз само ще помагам активно Защото за организатор не ставам, прекалено разсеяна и неорганизирана съм Практиката сочи, че не ставам за такива дейности Обаче винаги мога да дезорганизирам (не нарочно, разбира се)Така, че ще помагам и правя каквото кажеш

    В тази връзка, създадох блог: http://malkite-neshta.blogspot.com/
    Публикациите ще са видими за всички. Мисля, всеки участник в играта да може да публикува. Блога е обвързан и с г-майл пощенска кутия, може да я ползваме за обмен на схеми.

    NIA, аз също си мислех за такава кошничка за бонбонки. Много отдавна съм и' хвърлила око. Единственото, което ме спира за включването и' в общия проект е, че е нужно доста повече работа по нея.
    Но не пречи да я включим някъде, сигурно ще има желаещи и за нея!

    Първото нещо, което ще направя тия дни за играта е да сложа в блога разни линкове и помощни материали за по-различни бодове и панами използвани при "кривулките"
    И, момичета, може да си изберем или измислим наша си дума за "малките ни неща"
    Редактирано от Ducky : 20.12.2011 в 18:04.

  7. #67

    Подразбиране

    Ехааааааааааа започна се...
    Редактирано от Юра : 20.12.2011 в 18:11.

  8. #68

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Ducky Виж мнение
    Ленка, аз само ще помагам активно Защото за организатор не ставам, прекалено разсеяна и неорганизирана съм Практиката сочи, че не ставам за такива дейности.Обаче винаги мога да дезорганизирам (не нарочно, разбира се)Така, че ще помагам и правя каквото кажеш

    В тази връзка, създадох блог: http://malkite-neshta.blogspot.com/
    Публикациите ще са видими за всички. Мисля, всеки участник в играта да може да публикува. Блога е обвързан и с г-майл пощенска кутия, може да я ползваме за обмен на схеми.

    NIA, аз също си мислех за такава кошничка за бонбонки. Много отдавна съм и' хвърлила око. Единственото, което ме спира за включването и' в общия проект е, че е нужно доста повече работа по нея.
    Но не пречи да я включим някъде, сигурно ще има желаещи и за нея!

    Първото нещо, което ще направя тия дни за играта е да сложа в блога разни линкове и помощни материали за по-различни бодове и панами използвани при "кривулките"
    И, момичета, може да си изберем или измислим наша си дума за "малките ни неща"




    ЗАНИМАВКИ.

    Дали би стояло добре като име?!
    Не ми е много благозвучно, но в момента само това се сещам.
    Нека и другите дадат предложения.
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  9. #69

    Подразбиране

    АЗ пак изпускам всичко,много добра идея ,с удоволствие ще се включа и аз. Зимата нямам много време да шия ,но за дреболийки ще намеря

  10. #70

    Post

    ...ПАНДЕЛИ...Това е моето предложение за име на "Малките неща за дома" ...
    От думата панделки, която предизвиква у мен асоциация за малки, нежни, красиви неща...за да добият завършен вид тези малки неща, които аз наричам фигурки използваме панделки, пискюлчета, лентички, шнурове, мъниста, копчета и какво ли още не...
    Не знам как ще стигнем до крайното решение за име на нашите малки неща...може би трябва да се определи срок, в който да даваме предложенията си и след това да ги подложим на гласуване...нямам представа как се организира едно гласуване, но както се казва ръкавицата е хвърлена по-нататък знаещите и можещите да кажат как да го направим...
    Тази тема да остане като основна и в нея да споделяме всичко, което ни вълнува като въпроси и идеи, а за всяка фигурка да се отваря нова тема и в нея да пишем и слагаме снимки само за конкретната фигурка...така ще бъде по-подредено и пригледно ...
    Всички основни линкове да се сложат в първия пост като например блога, който е създала Ducky ...така лесно ще намираме всичко, което ни интересува защото както се очертава темата ще набъбва все повече и търсенето на важните неща ще ни затрудни...
    Oрганизирането на играта съвпадна с моя интерес към тези фигурки...убедена съм, че заедно ще направим една много хубава учебна игра...а това, че играта е отворена и ни дава сводоба да се включим по всяко време е най-доброто и тази свобода ще стимулира повече момичета да се включат в нея...
    Благодаря на tazzzz за великолепната идея да организира тази учебна игра и да се заеме с основната част по реализирането и... ...
    Редактирано от neonila : 23.12.2011 в 06:16.

  11. #71

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от wylchin Виж мнение
    как да напиша нещо вместо линка, който слагам? преди съм го правила, но сега не мога да се сетя как беше

    благодаря smeshko
    Редактирано от tazzzz : 21.12.2011 в 10:07.

  12. #72

    Подразбиране

    такааа, в първия пост съм заместила повечето от кривулките с линкове за направата им. Ако намерите още и по-добри споделяйте ги тук за да сложим и за останалите. Малко - по малко ще се сдобием с уроци за всичките. За тази тема това е достатъчно, ще отваряме тема за всеки месец и там първо ще слагаме уроците или в блога.
    Редактирано от tazzzz : 21.12.2011 в 13:10.

  13. #73

  14. #74

    Подразбиране

    Аз добавям за:

    елха - http://manyuna-ukuna.livejournal.com/46740.html
    висулка - http://lubaxa.blogspot.com/2010/06/blog-post_4926.html
    кристал - http://lubaxa.blogspot.com/2010/06/blog-post_5122.html


    Висулка и кристал не са сред предвидените, но са много симпатични и сравнително лесни, и който иска може да си ги направи.
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  15. #75

    Подразбиране

    Реклама:
    NIA, smeshko, благодаря за помощта

Страница 5 от 7 ПърваПърва ... 34567 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •