Страница 3 от 7 ПърваПърва 12345 ... ПоследенПоследен
Показване на 31 до 45 от 94
  1. #31

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Ducky Виж мнение
    А искате ли да си направим местенце за публикуване на снимките и за споделяне на линковете. Може направо блог да правим, всички заедно?
    Може, а и в добавка всеки да споменава с какви материали е работил - панама каунт, конци, мъниста, какво му е докарала фантазията. При тия работи импровизацията е огромна и за всеки е интересно, или поне аз така си мисля.

    Или всеки месец за дадена кривулка да се отваря тема във форума със снимки и съответната информация.

  2. #32

    Подразбиране

    Сложете по два варианта за месец. Има толкова много кривулки.

    Даже и да ви изядат, пак имате два изхода.

  3. #33

    Подразбиране

    tazzzz, подкрепяйки Ducky предлагам да размениш местата на май /звезда/ с ноември /берлинго/, така трудността е във възходящ ред.

    И дано детенцето ти да оздравява бързо , че е много неприятно.

  4. #34

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от smeshko Виж мнение
    Може, а и в добавка всеки да споменава с какви материали е работил - панама каунт, конци, мъниста, какво му е докарала фантазията. При тия работи импровизацията е огромна и за всеки е интересно, или поне аз така си мисля.

    Или всеки месец за дадена кривулка да се отваря тема във форума със снимки и съответната информация.
    Май пак нов раздел си трябва, иначе темите ще се разпилеят из другите

  5. #35

  6. #36

    Подразбиране

    така си е добре
    пинкийп-сърце или просто сърце.

  7. #37

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от tazzzz Виж мнение
    какво да сложа за Фев?
    Пендибул/пинкийп-сърце?


    Фигурките може да се повтарят Една фигурка да я има в два различни месеца...

  8. #38

    Подразбиране

    Аз искам да има и калъфче за ножички. Отдавна планирам да ушия.

    Даже и да ви изядат, пак имате два изхода.

  9. #39

    Подразбиране

    Четох, четох и реших че бих участвала с удоволствие, но само ако мога да пропускам някои месеци - просто не всеки път ми се прави нещо или не ми остава време. И да предложа - може да се дадат по два варианта на месец или да се определи само формата за месеца. Например ако формата на елемента е квадрат - може да се направи възглавничка, матрак или пинкип -кой каквото си пожелае. Ако е сърце - пендибул или пинкип. Ако е кръг - тиква, пинкип и т.н. кой каквото му роди въображението. Може и да стане още по интересно така

  10. #40

    Подразбиране

    И аз държа на идеята да се предлагат по две различни кривулки на месец и всеки сам да си избира коя да направи, а който иска може и двете. Или пък срока да е два месеца. Може и всеки месец, ама, ако не сваря нали няма да ме


    За ноември предлагам два варианта - елхичка и звазда.
    Лалето е добре за някой от пролетните месеци.
    За февруари сърце.
    Разбира се, това са само мои предложения. Не е задължително да се приемат.
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  11. #41

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от wylchin Виж мнение
    Аз искам да има и калъфче за ножички. Отдавна планирам да ушия.
    И аз съм за.

  12. #42

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от smeshko Виж мнение
    И аз съм за.
    в кой месец да го сложа и с какво да го комбинирам, аз също искам

  13. #43

    Подразбиране

    Нека фигурките се повтарят, да ги има по два пъти. И всеки сам да реши в колко месеца да участва. Така ще има 12 различни фигури за желаещите да направят всичко и право на свободен избор за всеки.

    Играта е с цел да се научим на нещо, а не да се задължаваме или състезаваме
    Може в началото на месеца всеки да си заяви дали иска и с какво иска да участва в дадения период

  14. #44

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от tazzzz Виж мнение
    в кой месец да го сложа и с какво да го комбинирам, аз също искам
    май месец е празен. Може да се комбинира с възглавничка /fob/ за ножицата. Пример http://www.flickr.com/photos/litlaskvis/1948148272/

  15. #45

    Подразбиране

    Реклама:
    Цитат Първоначално написано от Ducky Виж мнение
    Нека фигурките се повтарят, да ги има по два пъти. И всеки сам да реши в колко месеца да участва. Така ще има 12 различни фигури за желаещите да направят всичко и право на свободен избор за всеки.

    Играта е с цел да се научим на нещо, а не да се задължаваме или състезаваме
    Може в началото на месеца всеки да си заяви дали иска и с какво иска да участва в дадения период

    Напълно подкрепям.
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

Страница 3 от 7 ПърваПърва 12345 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •