Показване на 1 до 4 от 4
  1. #1

    Подразбиране Елипсовидни рамки 9/15 см

    Предлагам елипсовидни рамки, окомплектовани с антирефлексно стъкло, твърд гръб за точно нагласяне на гоблена и заден капак. Рамките позволяват, всеки сам, бързо и лесно, да постави правилно гоблена.
    На втората снимка е показан пълния комплект, а на последната — как изглежда с гоблен.
    Рамките са за гоблени с големина 9/15 см, но може да се ползват и за снимки 10/15 см.

    Цена на една рамка 12лв.
    Цена за три рамки 24лв.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    ако даваш, ще получаваш

  2. #2
    Активност Аватара на sonya_t
    Селановци, обл. Враца
     
    43 Мнения
     

    Подразбиране

    А може ли да поръчам рамка /правоъгълна/ за един мой гоблен? Живея в село, където не правят рамки. А имам готов, който чака да бъде окачен на стената. Ако приемате поръчки, за колко време ги изпълнявате и може ли да ги изпратите по еконт или спиди? Благодаря Ви. Весели празници

    C'est la vie...
    sonya_t.s@abv.bg

  3. #3

    Подразбиране

    В общи линии, правоъгълните рамки не са ми тръпка — има доста работилници и сайтове, които се занимават с тях, и от които може да си поръчаш по твоя размер.
    Сега наблягам на изчистени кръгли, елипсовидни и осмоъгълни рамки, по размерите на известни гоблени — годишни времена, ден/нощ, зодиите... ей такива, от които майсторите бягат по принцип.
    Не работя по поръчка. Предпочитам първо да изработя рамката, а после да търся кой да я купи. Така хем хората виждат, какво точно ще получат, хем времето за доставка ще зависи от куриера, а не от срока за изработка (прищявките) на майстора.
    ако даваш, ще получаваш

  4. #4

    Подразбиране

    Реклама:
    Да не говорим че от Варна до Враца доставката ще излезе колкото рамката,пък и винаги съществува вероятност да се счупи стъклото.Ако питаш мен потърси вариант да си вземеш от Враца,дори и по интернет.
    http://www.muralesmaravillosos.es/productos2141784.html
    rumi_rangelova1980@abv.bg
    http://www.facebook.com/album.php?id...5970&aid=25237 АЛБУМА с всичките ми неща накуп
    НА ИСКАНИЯ БЕЗ СНИМКИ НЯМА ДА ОТГОВАРЯМ!
    Не помня дълго и няма всеки път да ровя като луда ,за да видя кой какво му трябва.

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •