Страница 3 от 7 ПърваПърва 12345 ... ПоследенПоследен
Показване на 31 до 45 от 100

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    leti_at, за теб и за други момичета, които за първи път се пробват в дреболийките реших да кача целия си личен архив с такива схеми. Архива има 7 части и е 315Мb. Не знам дали могат да се отварят по отделно частите както съм го разбила - предполагам че е добре да се свалят всички части и тогава да се разархивира. Дано да съм полезна
    архив1
    архив2
    архив3
    архив4
    архив5
    архив6
    архив7

  2. #2

    Подразбиране

    Първата част от играта за този месец.

    Ох, добре че я има тази игра, че да се стегна и да направя по някоя дреболийка за приятелките за осми март. До края на месеца съм избрала и моделчета за възглавнички - игленици.

  3. #3

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от m_rija Виж мнение
    Първата част от играта за този месец.

    Ох, добре че я има тази игра, че да се стегна и да направя по някоя дреболийка за приятелките за осми март. До края на месеца съм избрала и моделчета за възглавнички - игленици.
    лелеее, страхотно е! Я, сега кажи тия розички как се правят?
    Френските възли ги схващам, ама розичките ... да обясниш

  4. #4

    Подразбиране

    Този месец и аз реших да се включа.За първи път шия такива дреболийки и долу-горе съм доволна от резултата.

    Ще се опитам да направя и бискорню , но не знам дали ще успея.

  5. #5

    Подразбиране

    Да се отчета:
    v_atanasova.133@abv.bg
    http://mamani55.snimka.bg

  6. #6

    Подразбиране

    Ето по тази инструкция се учих да правя розичките, само че работих с пет лъча , а не със седем за да мога да ги докарам еднакви на големина.

  7. #7

    Подразбиране

    Ето и моето първо бискорню, което направих с много желание и старание Следващото ще е по-хубаво, но сега съм хепи и от този резултат.



    Е, нямах копченца за в средата, но нямах търпение да го споделя с вас, а по-нататък ще му купя специално...

  8. #8

    Подразбиране

    С благодарности към организаторите на тази игра показвам моите готови сръчнотийки - първо едно бискорню и две възглавнички. Започнах ги преди време - уж като подаръци за приятелки, но така и нямах нервите да ги довърша и сглобя. Сега обаче с тази игра вие ме амбицирахте и ето ги напълно готови:

    Поглед отзад и встрани:

  9. #9

    Подразбиране

    И един комплект, който също преди време започнах за себе си. Засега са готови само две части от него, но в следващите месеци от играта ще го допълня и с останалите аксесоари - несесер за игли и калъфче за ножичка.

  10. #10

    Подразбиране

    Да си покажа и аз творенията за този месец,, опасявам се ,че на живо изглеждат по-добре,

  11. #11

    Подразбиране

    Ето ги и моите - три броя за героя. Това вече е подарено на мама, че тя си нямала игленик....
    Редактирано от Юра : 14.02.2012 в 18:30.

  12. #12

    Подразбиране

    И второто- него най си го харесвам :


    Третото не успях да го прикача - нещо се прецаква с радикала ма какво не зная....нищо де те и тези ще ме отстрамят

  13. #13

    Подразбиране

    Първия ми опит в обемната бродерия оформен като възглавничка игленик. Слагам две снимки, защото не мога да преценя на коя се вижда по добре, че маргаритката е със стърчащи листенца

  14. #14

    Подразбиране

    и възглавничката готова.
    v_atanasova.133@abv.bg
    http://mamani55.snimka.bg

  15. #15

    Подразбиране

    ето и моето творение pfotobucket.com/upload/albums/tian64

Страница 3 от 7 ПърваПърва 12345 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •