Страница 2 от 7 ПърваПърва 1234 ... ПоследенПоследен
Показване на 16 до 30 от 100
  1. #16

    Подразбиране

    момичета!

    Моето сърце!Много си е добро ,но в стремежа си да го направя по-блестящо и ето резултата при снимането-нищо не се вижда Който познава модела -решетката при мене е изпълнена с червен ламен конец.




    С него приключвам отчета си за месеца ,всичко друго ще е бонус!

  2. #17

    Подразбиране

    първи опит с лоша снимка...сърцето след ден-два
    http://skorpions.snimka.bg/tapestrie...66068.26090620
    слагам ги в Снимка, защото явно са по-голяма резолюция и не се качват тук...или аз не мога тази и следващата снимка

  3. #18

    Подразбиране

    Да покажа и моите творения, като за първи опит мисля, че изглеждат добре. Ще се пробвам и със сърцето, макар неговото сглобяване да ми се вижда по трудно


  4. #19

    Подразбиране

    Речено-сторено - сърцето е направено. Трудно го сглобих макар че видеоурока бе перфектен . Ще го покажа макар да ми се струва че би могло много, много по-добре. На всичкото отгоре силиконовия пистолет гръмна и ширита е закарфичен

  5. #20

    Подразбиране

    Успях и аз да стигна до сърчицето. И понеже не знам за какво да го използвам, когато е само пикип - реших да бъде 2 в 1
    И така стана пинкип - калъфче за ножичка. Мотива е от "Веселите зайчета" на Наташа Молодецки, но цветовата гама е по мой избор. Почти съм доволна от резултата.



  6. #21

    Подразбиране

    дойде и моето време да се похваля! Наложи се малко да променя графика, смених пинкип сърцето с книжка игленик, която е за друга игра извън форума. Направо се измъчих с тая книжка! А пендибула има още малко за довършване, и той е готов!

  7. #22

    Подразбиране

    Хайде и аз да се разпиша в темата. Един пендибул, бродиран от двете страни. Стана малко крив, но като за първи опит съм доволна.

  8. #23

    Подразбиране

    Бе ината работа - реших и направих второ сърце. Резултата е много по-добър - или поне аз останах доволна .


    Благодаря ви за тази игра,момичета - за мен е много приятно предизвикеталество.

  9. #24

    Подразбиране

    За този месец приключих:

    v_atanasova.133@abv.bg
    http://mamani55.snimka.bg

  10. #25

    Подразбиране

    Пробвах се да направя пендибул. Не съм много доволна от резултата. Стана ми много мъничък и съответно се измъчих при сглобяването. Извинете ме за нощните снимки. Тези дни ще го снимам и на дневна светлина и ще ги сменя. Ако имам време до 5.02. ще се пробвам и със сърчицето-дано то да ми е по-успешно..поздрави





  11. #26

    Подразбиране

    Поздравявам всички за страхотните сръчнотийки!
    Ето го и моят пендибул, още "топъл", "топъл", току що завършен

  12. #27

    Подразбиране

    ЗА ВСИЧКИ, КОИТО ВЕЧЕ ПОКАЗАХА СВОИТЕ СРЪЧНОТИИКИ. ЕТО И МОИТЕ ДВЕ СРЪЧНОТИИКИ!

  13. #28

    Подразбиране

    Всички сте показали много красиви и изпипани сръчнотийки
    Аз се отчитам с моя пендибул, а сърцето утре.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  14. #29

    Подразбиране ФЕВРУАРИ - сръчнотийки 2012

    за малко да забравя да открия новата тема

    този месец ще правим

    бискорню и/или възглавничка
    разбира се, ако някой реши и нещо различно
    този път да не се записваме, а? На който му се шие после да показва, какво ще кажете?
    Редактирано от tazzzz : 01.02.2012 в 19:38.

  15. #30

    Подразбиране

    Реклама:
    Сърцето ми е готово, ето го и него
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

Страница 2 от 7 ПърваПърва 1234 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •